SEKCJA PSYCHOTERAPII KNSP KUL

Najlepsze co mamy to grupowa psychoterapia…

 

Sekcja psychoterapii to grupa ludzi z pasją, którzy nie boją się wyzwań i których ogranicza jedynie wyobraźnia. Działamy tu po to by rozwijać nasz potencjał, zdobywać nowe doświadczenia, łącząc to co lubimy z tym co przydatne w przyszłym zawodzie psychologa. We współpracy z profesjonalistami zdobywamy pierwsze szlify, a zdobytą wiedzą i przez własny wysiłek chcemy służyć innym.

Mamy ciągle nowe pomysły, które ochoczo realizujemy. Ciągle rozwijamy nasz plan działania, jesteśmy otwarci też i na Wasze pomysły - wszystko po to, by czas spędzony tutaj był dla wszystkich dobrą inwestycją ! Zapraszamy wszystkich ambitnych i chętnych do działania. Do zobaczenia !

 

 

 

 

 

 

Działamy od 2011 roku. Przez ten czas organizowaliśmy spotkania z psychoterapeutami, panele dyskusyjne, a także uczestniczyliśmy w różnego rodzaju szkoleniach z zakresu szeroko pojętej pracy z pacjentem. Opiekunem naszej sekcji jest dr Krzysztof Ciepliński psycholog, psychoterapeuta indywidualny i grupowy, terapeuta par, trener.

 

Zainteresowanych dołączeniem do naszej sekcji prosimy o kontakt mailowy i/lub o dołączenie do naszej grupy na Facebooku, gdzie zamieszczamy najważniejsze i aktualne informacje.

Autor: Piotr Kochański
Ostatnia aktualizacja: 25.10.2016, godz. 14:06 - Magdalena Pietnoczko