Szanowni Pracodawcy,

Korzystanie z usług Biura Karier KUL jest nieodpłatne. W zamian za to uprzejmie prosimy o informację zwrotną o zatrudnionych za naszym pośrednictwem osobach, w celu monitorowania efektów pracy biura, oraz ustawicznego podnoszenia poziomu i jakości świadczonych przez nas usług. Równocześnie pragniemy zapewnić, że przekazane przez Państwa informacje i dane osobowe zostaną wykorzystane wyłącznie do celów wewnętrznych biura i opracowywania zbiorczych zestawień statystycznych.

Oferty pracy należy przesyłać na adres: kariera[at]kul.pl.
Prosimy o dodanie informacji o terminie ważności ogłoszenia (w przypadku braku informacji o ważności oferta zostanie usunięta po 1 miesiącu).Szanowni Studenci i Absolwenci,


wysyłając dokumenty aplikacyjne do pracodawcy należy podać nr referencyjny (o ile takowy jest) nadany przez  pracodawcę (zawsze znajduje się pod nazwą stanowiska) oraz powołać się w liście motywacyjnym na stronę internetową Biura Karier KUL, jako na źródło informacji o ofercie pracy.

Działalność Biura Karier KUL w kwestiach związanych z administracją niniejszej strony WWW ogranicza się do informowania o różnego rodzaju ofertach pracy, które można przeglądać na stronie www.kul.pl/biurokarier

Informacje i ogłoszenia zamieszczane są w dobrej wierze. Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II  nie ponosi odpowiedzialności za treść merytoryczną ofert i komunikatów zamieszczonych na stronie, na wyraźne życzenie firm wyrażone w formie pisemnej.

Zespół Biura Karier KUL

Autor: Paweł Piech
Ostatnia aktualizacja: 10.08.2012, godz. 12:48 - Dorota Maj