NIEDZIELA, 8 MARCA 2009

►Przypominamy, że pierwsza seria rekolekcji wielkopostnych w naszym Kościele, odbędzie się w trzecim tygodniu Wielkiego Postu, w dniach od 16 do 19 marca. Poprowadzi je o. Krzysztof Ołdakowski, jezuita, dziennikarz i Rektor Seminarium Jezuitów w Warszawie.

►Dziś, jak w każdą niedzielę Wielkiego Postu, zapraszamy na nabożeństwo Gorzkich żali z kazaniem pasyjnym o godz. 18.15.

►W poniedziałek o godz. 18.15 medytacja ignacjańska, którą poprowadzi Wspólnota Życia Chrześcijańskiego. Zapraszamy.

►W środę o godz. 18.15 - Różaniec z błogosławionym Piotrem Jerzym Frassatim. Intencje do różańca można składać do skrzynki przy obrazie błogosławionego.

►W czwartek na Mszy św. o godz. 19.00 będziemy gościć młodych ludzi z Międzynarodowej Katolickiej Szkoły Modlitwy i Ewangelizacji o. Daniela Ange. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.

►W piątek o godz. 18.00 - Droga Krzyżowa. Po Mszy św. o godz. 19.00 „Czuwanie przy krzyżu" - modlitwa kanonami z Taizé.

►Zapraszamy do księgarenki Duszpasterstwa mieszczącej się pod placem kościelnym. Można w niej nabyć prasę katolicką i literaturę religijną.

►Przypominamy, że w okresie Wielkiego Postu zbieramy ofiary na rzecz ubogich - jałmużnę postną. Pieniądze składane do puszki wystawionej za ławkami zostaną przekazane na konto Caritas Polska.

 

Inicjatywy KUL

●Koło Naukowe Teologów serdecznie zaprasza na XLI Tydzień Eklezjologiczny „I rozbiło namiot między nami. O Bogu bliskim człowiekowi", który odbędzie się w dniach 9-11 marca w auli C-1031. Szczegóły na plakatach.

 

 

Autor: Mateusz Kowalski
Ostatnia aktualizacja: 09.03.2009, godz. 13:15 - Mateusz Kowalski