orient

Drodzy Studenci,

serdecznie witamy Was na naszym Uniwersytecie, jednocześnie zapraszając do udziału w projekcie pn. Otwarta Integracja, którego celem jest wprowadzenie Was w zasady funkcjonowania polskiego społeczeństwa, prawa oraz szkolnictwa.


W dniach 8-12 października 2016 r. zapraszamy wszystkich nowych studentów do udziału w Orientation Week- tygodniu orientacyjnym, wprowadzającym w życie uniwersyteckie.  W ciągu 5 dni zostaną zorganizowane spotkania związane ze zwiedzaniem uniwersytetu,  warsztaty integracyjne z udziałem polskich studentów, zwiedzanie Lublina, wizyty studyjne w instytucjach zajmujących się sprawami cudzoziemców, warsztat Polska w pigułce oraz spotkanie z prawnikami zajmującymi się kwestiami pobytowymi.

Jeśli jesteście zainteresowani udziałem w naszym wydarzeniu, prosimy o wypełnienie formularza rekrutacyjnego oraz oświadczenia o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych

 

PLIKI DO POBRANIA:

 

formularz_zgloszeniowy

 

oswiadczenie_o_wyrazeniu_zgody_na_przetwarzanie_danych_osobowych

 

regulamin_wersja_polska

 

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w projekcie. Kontakt z biurem projektu: oi@kul.pl.

 

 

Orientation week zakłada przeprowadzenie 5 - dniowego cyklu spotkań z grupą minimum 20 cudzoziemców rozpoczynających studia na Uniwersytecie. Spotkania mają wprowadzić studentów cudzoziemców w realia studiowania i życia w Polsce. Orientation week zostanie przeprowadzony w dwóch edycjach. Pierwsza edycja odbędzie się w październiku 2016 r. Działanie jest realizowane przez Uniwersytet Otwarty KUL i Centrum Badań nad Europejskim Prawem i Polityką Migracyjną KUL.

Autor: Anna Kowalczyk
Ostatnia aktualizacja: 30.09.2016, godz. 11:43 - Anna Przybyła