Pływacka reprezentacja Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego sprawdziła swoje umiejętności w zawodach indywidualnych Akademickich Mistrzostw Województwa Lubelskiego. Zdecydowaną dominacje pokazały drużyny KU AZS UP Lublin. Nasze pływaczki zostały sklasyfikowane na siódmym, a pływacy na szóstym miejscu.

 

100 metrów stylem dowolnym mężczyzn

1. Krzysztof Bakier (AZS Biała Podlaska)

2. Marcin Andrzejewicz (UMCS)

3. Rafał Skroś (UMCS)

4. Tomasz Baściuk (KUL)

 

100 metrów stylem dowolnym kobiet

1. Natalia Kot (UP)

2. Martyna Ligator (WSSP)

3. Joanna Sałata (UP)

(nasze zawodniczki nie startowały)

 

100 metrów stylem klasycznym mężczyzn

1. Paweł Pik (UP)

2. Andrzej Borzęcki (UMCS)

3. Damian Klimczewski (AWF Biała Podlaska)

...

6. Kamil Duma (KUL)

 

100 metrów stylem klasycznym kobiet

1. Agnieszka Podsiadła (UP)

2. Patrycja Maj (AWF Biała Podlaska)

3. Katarzyna Gromaszek (UMCS)

(nasze zawodniczki nie startowały)

 

50 metrów stylem motylkowym mężczyzn

1. Łukasz Korgul (UMCS)

2. Konrad Skubicha (AWF Biała Podlaska)

3. Przemysław Graczyk (PL)

...

7. Marek Orzelski (KUL)

10. Kamil Olszewski (KUL)

 

50 metrów stylem motylkowym kobiet

1. Paulina Zbucka (UP)

2. Urszula Rams (UP)

3. Marta Konicka (PSW Biała Podlaska)

(nasze zawodniczki nie startowały)

 

100 metrów stylem grzbietowym mężczyzn

1. Patryk Dobrowolski (AWF Biała Podlaska)

2. Grzegorz Węgier (UP)

3. Jan Kotowicz (UP)

(nasi zawodnicy nie startowali)

 

100 metrów stylem grzbietowym kobiet

1. Izabela Walas (UP)

2. Anna Jusiak (UMCS)

3. Marta Sałata (UP)

(nasze zawodniczki nie startowały)

 

100 metrów stylem zmiennym mężczyzn

1. Konrad Skubicha (AWF Biała Podlaska)

2. Przemysław Graczyk (PL)

3. Krzysztof Bekier (AWF Biała Podlaska)

(nasi zawodnicy nie startowali)

 

100 metrów stylem zmiennym kobiet

1. Katarzyna Gromaszek (UMCS)

2. Katarzyna Kwapsiewicz (AWF Biała Podlaska)

3. Agnieszka Podsiadła (UP)

...

5. Sabina Jędrysik (KUL)

 

50 metrów stylem dowolnym mężczyzn

1. Łukasz Korgul (UMCS)

2. Marcin Andrzejewicz (UMCS)

3. Wojciech Suszek (AWF Biała Podlaska)

...

6. Tomasz Baściuk (KUL)

8. Marek Orzelski (KUL)

14. Kamil Olszewski (KUL)

42. Michał Myśliwiecki (KUL)

44. Wojciech Kucharski (KUL)

48. Marcin Morgol (KUL)

 

50 metrów stylem dowolnym kobiet

1. Natalia Kot (UP)

2. Marlena Starzyńska (AWF Biała Podlaska)

3. Martyna Ligator (WSSP)

...

11. Aleksandra Stachowska (KUL)

13. Magdalena Pochroń (KUL)

 

50 metrów stylem klasycznym mężczyzn

1. Paweł Pik (UP)

2. Angrzej Borzęcki (UMCS)

3. Bogusław Kania (UM)

...

7. Kamil Duma (KUL)

13. Wojciech Kucharski (KUL)

17. Marcin Morgol (KUL)

 

50 metrów stylem klasycznym kobiet

1. Marlena Starzyńska (AWF Biała Podlaska)

2. Paulina Zbucka (UP)

3. Żaneta Gawidziel (UP)

...

Sabina Jędrysik (KUL) - dyskw.

 

50 metrów stylem grzbietowym mężczyzn

1. Grzegorz Węgier (UP)

2. Jan Kotowicz (UP)

3. Dymitr Szymczyk (UMCS)

...

10. Michał Myśliwiecki (KUL)

 

4x50 metrów stylem zmiennym mężczyzn

1. UP Lublin

2. AWF Biała Podlaska

3. UM Lublin

(nasi zawodnicy nie startowali)

 

4x50 metrów stylem zmiennym kobiet

1. UP Lublin

(nasze zawodniczki nie startowały)

 

4x50 metrów stylem dowolnym mężczyzn

1. AWF Biała Podlaska

2. UMCS Lublin

3. UP Lublin

4. KUL Lublin

 

4x50 metrów stylem dowolnym kobiet

1. UP Lublin

2. AWF Biała Podlaska

(nasze zawodniczki nie startowały)

 

 

Renata Respondek

Autor: Renata Respondek
Ostatnia aktualizacja: 14.12.2011, godz. 15:17 - Renata Respondek