Wczesnym sobotnim popołudniem zostały rozegrane Akademickie Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w pływaniu. Nasze pływaczki ostatecznie uplasowały się na piątym, a pływacy na szóstym miejscu.

Wśród kobiet nie udało nam się obstawić wszystkich konkurencji. Na dystansie 100 metrów stylem dowolnym 8. miejsce zajęła Małgorzata Czop. Zawodniczka walczyła również na dystansie o połowę krótszym, zajmując 9. lokatę. W rywalizacji na 50 i 100 metrów stylem klasycznym na najniższym stopniu podium stanwała Olga Pyshynskaya. Po podliczeniu zdobyczy punktowych dało to naszej ekipie piąte miejsce.

7. Wyższa Szkoła Społeczno-Przyrodnicza - 11 punktów

Wśród mężczyzn sytuacja wyglądała bardzo podobnie. Marek Orzelski wystartował na 50 metrów stylem motylkowym, plasując się na 10. miejscu. 11. na dystansie 100 metrów stylem zmiennym był Tomasz Baściuk. Na 50 metrów kraulem wystartowało trzech naszych przedstawicieli. Marek Orzelski był 8., Tomasz Baściuk 17., zaś Michał Myśliwiecki 35. Na 50 metrów żabką z kolei na 10. miejsce popłynął Kamil Duma. Na dystansie 50 metrów stylem grzbietowym spróbowali swoich sił Kamil Duma i Michał Myśliwiecki, plasując się kolejno na 13. i 14. miejscu. Wystawiliśmy również sztafetę na 4x50 metrów stylem zmiennym. Ekipa w składzie: Orzelski, Myśliwiecki, Duma i Baściuk przypłynęła na 6. miejscu. Łącznie dało to naszej drużynie 6. miejsce drużynowo.