Oferta nr:425/2018

Medical Affairs Advisor

Lokalizacja: cała Polska

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Tworzenie i aktualizacje dokumentacji medycznych produktów leczniczych.
  • Tworzenie i aktualizacje dokumentacji technicznej wyrobów medycznych.
  • Analizy medyczno-rejestracyjne w zakresie możliwości dopuszczenia produktów leczniczych do obrotu.
  • Wsparcie klientów w wyborze optymalnych strategii rejestracyjnych dla produktów leczniczych, konsultacje z Agencjami Rejestracyjnymi.
  • Przygotowywanie i prowadzenie szkoleń medycznych dla przedstawicieli (REP).

WYMAGANIA

  • Wykształcenie farmaceutyczne lub pokrewne (preferowany doktorat w zakresie farmacji, biologii lub medycyny).
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w pisaniu opracowań medycznych – własne publikacje przeglądowe, publikacje naukowe oryginalne, dokumentacje  produktów leczniczych i wyrobów medycznych (lub inne pokrewne).
  • Doświadczenie w branży farmaceutycznej – minimum rok doświadczenia na stanowisku medical writer lub medical affairs advisor
  • Znajomość wymagań odnośnie dokumentacji produktów leczniczych (CTD) i wyrobów medycznych (MEDDEV).
  • Dużym atutem będzie doświadczenie w przygotowywaniu dokumentacji rejestracyjnych produktów leczniczych i wyrobów medycznych.
  • Wysokie umiejętności organizacji czasu pracy oraz samodyscyplina w terminowym realizowaniu przydzielonych zadań.

OFERUJEMY

  • Praca zdalna (home office)
  • Pełen etat (umowa o pracę) lub kontrakt w przypadku działalności gospodarczej

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod adresem: elwira.modrzewska@twojakariera.net

lub nr telefonu: 664 961 069

Oferta ważna do 10 września 2018 r.

Pomagamy znaleźć zatrudnienie specjalistom w ich branży. Stworzyliśmy cztery specjalistyczne portale, których celem jest przyspieszenie procesów rekrutacyjnych w poszczególnych sektorach rynku.

Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II jest wpisany do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 413.
Autor: Olga Żarska-Stępień
Ostatnia aktualizacja: 01.08.2018, godz. 08:36 - Olga Żarska-Stępień