Philips Lighting Poland S.A. to od kilkunastu lat niekwestionowany lider na polskim rynku oświetleniowym, a zarazem największe w świecie, należące do Philipsa, centrum produkujące oświetlenie. Łączne zatrudnienie w Philips Lighting Poland S.A. wynosi ponad 6.000 osób.

Oddział Philips Lighting w Kętrzynie jest producentem nowoczesnych i energooszczędnych opraw oświetleniowych oraz systemów sterowania oświetleniem. W Kętrzynie zlokalizowane jest Centrum Kompetencji projektowania opraw oświetleniowych. Zakład zatrudnia ponad 500 pracowników.

 

 

ketrzyn

 

Philips oferuje pracę w ciekawym, dynamicznym, międzynarodowym środowisku globalnej firmy. Rysuje perspektywy rozwoju osobistego i swojej kariery zawodowej na planie biznesu, regionu oraz świata, poprzez bogatą ofertę szkoleniową, możliwość poznania ciekawych ludzi i zarażenia się ich pasją do podnoszenia jakości ludzkiego życia poprzez znaczące innowacje w zakresie ochrony zdrowia, oświetlenia oraz elektroniki użytkowej.

Płaca jest konkurencyjna względem innych globalnych liderów w branży i odzwierciedla indywidualną wydajność pracownika. Firma zapewnia możliwość zwiększania wynagrodzenia w miarę rozwoju kariery pracownika oraz osiągania wyższych poziomów wydajności przez firmę.

Więcej na stronie www.philips.pl.

Informacje na temat staży do pobrania tutaj

 

 

Autor: Justyna Cichulska
Ostatnia aktualizacja: 15.06.2015, godz. 08:58 - Justyna Tarkowska