Masz już za sobą różne doświadczenia zawodowe, ale coraz częściej odczuwasz, że stoisz w martwym punkcie?

Chcesz się dalej rozwijać zawodowo, podejmować nowe wyzwania, oczywiście więcej zarabiać, ale w Twojej firmie nie ma na to szans?

Kiedy nie wiemy co dalej robić i nie mamy pomysłu na siebie lub kiedy napotykamy na blokady w rozwoju kariery warto pomyśleć o audycie kariery.

 

 

Absolwentów z zawodowym dorobkiem zainteresowanych rozwojem zawodowym, a także dla tych, którzy szukają nowej pracy i chcą się profesjonalnie przygotować do procesu rekrutacyjnego proponujemy audyt kariery. Obejmuje on jedno/dwa spotkania w Biurze Karier KUL, na których razem z doradcą zawodowym analizowana jest dotychczasowa ścieżka kariery, ustalane są najsilniejsze kompetencje i atuty zawodowe oraz kreślone możliwe ścieżki rozwoju.

 

Podczas takiego spotkania absolwent może również otrzymać wskazówki dotyczące dokumentów aplikacyjnych i wizerunku online. Dodatkowo możemy przeprowadzić symulację rozmowy rekrutacyjnej, która jest jednym z najtrudniejszych elementów w procesie zmiany/poszukiwania pracy. To dodatkowo wzmacnia kandydata na rynku pracy.

 


 

Po kilku latach na jednym stanowisku pracy warto dokonać przeglądu dotychczasowego doświadczenia zawodowego i opracować plan rozwoju kariery w oparciu o swój potencjał, z uwzględnieniem aktualnych trendów na rynku pracy.

 

Pora wziąć stery kariery we własne ręce! Umów się na spotkanie.

Wystarczy do nas napisać kariera@kul.pl

 

1 krok | W tytule wiadomości wpisz „doradztwo zawodowe”

2 krok | W treści mejla podaj obszar, o którym chciałbyś porozmawiać podczas spotkania (np. konsultacja dokumentów aplikacyjnych, analiza dotychczasowej ścieżki kariery, ustalanie mocnych i słabych stron, atutów zawodowych, możliwości rozwoju  itd.). Dołącz swoje CV. To zapewni możliwie najwyższą efektywność doradztwa.

3 krok | Podaj swoje dane: imię i nazwisko, rok ukończenia studiów i kierunek, numer telefonu oraz dogodny termin i godzinę konsultacji (jesteśmy do dyspozycji od pn do pt w godzinach 8:00 – 13:00). Możesz również zadzwonić pod nr tel. 81 445-43-71 lub 81 445-41-32.

4 krok | W e-mailu zwrotnym lub podczas rozmowy telefonicznej otrzymasz szczegóły dotyczące spotkania i potwierdzenie terminu konsultacji.

5 krok | Rozmowa z doradcą – trwa około godziny i odbywa się w siedzibie Biura Karier KUL, czyli w pokoju 131 GG KUL (wejście obok Kościoła Akademickiego). 

 

To spotkanie to pierwszy krok w kierunku zmian. Ale pamiętaj. Dajemy wędkę nie rybę! Nie zrobimy wszystkiego za Ciebie – doradzamy, przekazujemy informacje i wiedzę. Wskazujemy Ci drogę, żebyś mógł samodzielnie zarządzać własną karierą w przyszłości.

 

Autor: Marta Szymańska-Jarosz
Ostatnia aktualizacja: 12.09.2017, godz. 10:24 - Marta Szymańska-Jarosz