Prof. dr hab. Wilken Engelbrecht

Profesor nadzwyczajny

Kierownik Katedry Literatury i Języka Niderlandzkiego;

Koordynator studiów; kontakt z Niderlandzką Unią Językową; OPON;

wilken_engelbrecht@hotmail.com
personal site

 

 

 

 
 
 

dr hab. Marcin Polkowski, prof. KUL

Profesor nadzwyczajny

Kurator Koła Naukowego Studentów Filologii Niderlandzkiej

m_polkowski@hotmail.com

polkowski@kul.pl

personal site

 

 

 

dr Muriel Waterlot

Adiunkt

 

murielwaterlot@kul.pl

 

 

 

 

dr Joanna Włodarczyk

Asystent

urlop

joannawlodarczyk@kul.lublin.pl

 

 

dr Magdalena Lipnicka

Asystent

urlop lipnicka.magdalena@gmail.com 

mgr Agnieszka Flor-Górecka

Asystent

 

Asystent Kierownika Katedry

a.flor@post.pl

 

 

 

mgr Kamila Tomaka

Asystent

Koordynator Programu Erasmus+

tomaka.kamila@gmail.com

 

 

 

 

mgr Beata Sprawka

Asystent

urlop sprawkabeata@gmail.com 

mgr Marcin Lipnicki

Asystent

 

lipnicki.m@gmail.com

 

 

 

mgr Bas Hamers

Asystent

 

bas_hamers@hotmail.com 

 

 

 

mgr Jan Fabry

 

 

 

mgr Piotr Pojnar
 

 

Byli pracownicy:

 

dr hab. Andrzej Budzisz, prof. KUL

prof. Ludo Jongen

prof. Koen Jaspaert

prof. Maarten Klein

dr Rinaldo Neels

dr Ewa Majewska

dr Małgorzata Szczypińska

mgr Stefanie Bogaerts

mgr Laura Lech

mgr Przemysław Paluszek

Autor: Rinaldo Neels
Ostatnia aktualizacja: 01.10.2018, godz. 23:59 - Kamila Tomaka