Prof. dr hab. Wilken Engelbrecht

Profesor nadzwyczajny

Kierownik Katedry Literatury i Języka Niderlandzkiego;

Koordynator studiów; kontakt z Niderlandzką Unią Językową; OPON;

wilken_engelbrecht@hotmail.com
personal site

 

 

 

 
 
 

dr hab. Marcin Polkowski

Adiunkt

Kurator Koła Naukowego Studentów Filologii Niderlandzkiej

m_polkowski@hotmail.com

polkowski@kul.pl

personal site

 

 

 

dr Muriel Waterlot

Adiunkt

kontakt z ambasadami; zagraniczne praktyki i staże

m.waterlot@uw.edu.pl

 

 

 

 

dr Rinaldo Neels

Adiunkt

urlop

rneels@kul.lublin.pl

http://pracownik.kul.pl/rneels

 

dr Joanna Włodarczyk

Asystent

 

joannawlodarczyk@kul.lublin.pl

 

 

dr Magdalena Lipnicka

Asystent

  lipnicka.magdalena@gmail.com 

mgr Agnieszka Flor-Górecka

Asystent

 

Asystent Kierownika Katedry

a.flor@post.pl

 

 

 

mgr Kamila Tomaka

Asystent

Koordynator Programu Erasmus+

tomaka.kamila@gmail.com

 

 

 

 

mgr Beata Sprawka

Asystent

  sprawkabeata@gmail.com 

mgr Marcin Lipnicki

Asystent

koordynacja zaopatrzenia biurowego Katedry

lipnicki.m@gmail.com

 

 

 

mgr Bas Hamers

Asystent

 

bas_hamers@hotmail.com 

 

 

 

Byli pracownicy:

 

dr hab. Andrzej Budzisz, prof. KUL

prof. Ludo Jongen

prof. Koen Jaspaert

prof. Maarten Klein

dr Ewa Majewska

dr Małgorzata Szczypińska

mgr Stefanie Bogaerts

mgr Laura Lech

mgr Przemysław Paluszek

Autor: Rinaldo Neels
Ostatnia aktualizacja: 21.11.2016, godz. 11:45 - Kamila Tomaka