Pracownicy Obsługi


Pracownicy zatrudnieni w Gmachu Głównym KUL:

Porządkowe pomieszczeń dydaktycznych:                      
1.Dzierżak Liliana                                                
2.Błaszczyk Krystyna                                                   
3.Czerniak Wanda(pokojowa)
4. Goś Anna
5. Gromek Wioletta
6.Grzeszczuk Teresa
7. Iracka Bożena
8. Banaszek Ewa
9. Karczmarz Elżbieta
10. Kopeć Jadwiga
11. Kowalik Zofia
12. Królik Lucyna
13. Kubicka Marzena
14. Maciejewska Leokadia
15. Maciuk Grażyna
16. Myja Renata
17. Podkowa Urszula
18. Sadłowska Danuta
19. Skowronek Wiesława
20. Stuleblak Zdzisława
21. Branicka Kamila
22. Wasiak Danuta
23. Ziętek Ewa
24. Flis Teresa
25. Kasperska Dorota
26. Matyjanko Lucyna
27. Nowak Grażyna
28. Sokołowska Grażyna
29. Szeląg Małgorzata
30. Witkowska Bożena
31. Wrześniewska Teresa

Szatniarz:
1. Hostman Marek
2. Rykowska Wiesława



Pracownik gospodarczy:                                          
1. Bednarz Wiesław (woźny- korytarzowy)                 
2. Wiśniowski Maciej                      
3. Zdunek Mariusz (woźny- korytarzowy)                  
4. Bukowski Stanisław                                            
5. Łuć Dariusz                                                       
6. Kostrubiec Zbigniew (stróż)                                 
7. Skoczylas Jerzy (stróż) 

Portier- recepcjonista:
1. Baran Wojciech
2. Kapica Jerzy
3. Kobiałka Kazimierz
4. Misztal Grzegorz 
5. Osuch Jerzy (skoczek)                                      
                                       

Dozorca- stróż:
1. Pożak Janusz
2. Saba Krzysztof
3. Sawecki Waldemar
4. Świć Grzegorz

Akustycy:
1. Charytanowicz Tomasz
2. Szuwar Michał

Pracownicy zatrudnieni w budynku Collegium Jana Pawła II:

Porządkowe pomieszczeń dydaktycznych:                                                  
1. Bogudzińska Krystyna                                          
2. Czajkowska Barbara                                            
3. Chęć Aldona                                                       
4. Curyła Joanna                                                     
5. Fiut Iwona
6. Galuba Alina
7. Greczkowska Aleksandra
8. Kaczkowska Marzanna
9. Kowalik Henryka
10. Kwietniewska Bożena
11. Mojek Krystyna
12. Pizun Małgorzata(zastępstwo za Wilkołek Urszulę)
13. Rudnicka Teresa (zastępstwo za Podkowę Bożenę)
14. Psuja Ewa
15. Saba Halina
16. Szheritz Elżbieta
17. Serwin Małgorzata
18. Sochan Danuta
19. Stuleblak Elżbieta
20. Szmidt Maria
21. Szóstka Zofia
22. Umieniuk Renata
23. Bolek Iwona
24. Wójcik Janina
25. Woźniak Janina
26. Żydek Jadwiga
27. Trześniewska Janina
28. Błaziak Aneta
29. Ćwiek Katarzyna
30. Gwizdek Beata
31. Janowska Ilona
32. Kosiorek Bernadetta
33. Ostrowska Agata
34. Ożga Halina
35. Tarka Agnieszka
36. Watrakiewicz Dorota

Szatniarz:
1. Pędzisz Halina
2. Smalec Maria
3. Szklarczyk Teresa
4. Wiechnik Barbara

Portier- recepcjonista:                            
1. Kobiałka Krzysztof                             
2. Grzywa Mieczysław                             
3. Flis Paweł                                      
4. Sawicki Waldemar   
5. Bortacki Andrzej (skoczek)                          


Pracownik gospodarczy:
1. Scheritz Kazimierz
2. Sternik Jakub
3. Chmiel Daniel
4. Grabek Grzegorz
5. Mościcki Adam



Pracownicy zatrudnieni w budynku Collegium Humanisticum,ul. Staszica,ul. Spokojna:

Portierzy:                                           
1. Gaj Marian                                      
2. Łazarz Stanisław                               
3. Łbik Mieczysław                                
4. Saba Tadeusz                                   
5. Lis Edmund                                      
6. Rzechuła Jan                                    
7. Sałek Tadeusz                                  
8. Szajnóg Jan                                      
9. Zarzycka Małgorzata
10. Fiut Iwona
11. Gralec Jerzy
12. Cioczek Barbara
13. Ogrodnik Emilia
14. Puchacz Edyta
15. Lewandowska Mirosława

Porządkowe pomieszczeń dydaktycznych:
1. Data Teresa
2. Kozieł Iwona
3. Krzak Elżbieta
4. Kuzioła Irena
5. Nakonieczna Mariola
6. Piotrowska Teresa
7. Wójcik Lucyna
8. Zgierska Halina
9. Filipowicz Bożena
10. Rymarz Małgorzta
11. Szmidt Agnieszka

Pracownicy zatrudnieni w budynkach Wydziału Matematyczno- Przyrodniczego:

Portier-szatniarz, portier:                       
1. Kusy Sławomir                                  
2. Szewczyk Marek                               
3. Kurębski Rafał                                  
4. Bartosik Janusz                                
5. Czerniak Henryk                               
6. Rybacki Wiesław                               
7. Zarajczyk Ryszard                             
8. Mojek Leszek

Porządkowe pomieszczeń dydaktycznych: 
1. Grzybowska Elżbieta
2. Górniak Maria
3. Leszczuk Iwona
4. Poleszak Anna
5. Wikira Edyta
6. Wronka Beata
7. Skowronek Urszula
8. Dubel Ewa
9. Kowalska Teresa
10. Kosak Krystyna
11. Król Maria
12. Niewiadomska Maria
13. Pękała Barbara
14. Piłat Anna
15. Rubaszko Grażyna
16. Siczek Jolanta
17. Tęcza Małgorzata

Pracownicy gospodarczy:                           
1. Marcinek Adam                            
2.  Piwowarski Andrzej                             
3. Greczkowski Wojciech 
4. Świerszcz Jan

Szatniarz, szatniarz-porządkowa pom. dyd:
1. Caban Izabella
2. Kawecka Sylwia 

Pracownicy zatrudnieni w budynkach przy ul. Norwida 4, Chopina 29,27, Niecała 8, Konstantynów 1: 

1. Chrzanowska Barbara- woźna-sprzątaczka
2. Piwowar Marianna- dozorca- stróż
3. Łukanowski Jarosław- dozorca- stróż
4. Mącik Anna- porządkowa pomieszczeń dydaktycznych
5. Poleszak Anna- porządkowa pomieszczeń dydaktycznych

Pracownicy zatrudnieni w Dworku Staropolskim: 
1. Dojutrek Barbara- porządkowa pomieszczeń dydaktycznych

Pracownicy zatrudnieni w Domu Pracy Twórczej w Kazimierzu Dolnym:      

1.Bartuzi Maria- kucharz
2. Kuszela Teresa- kucharz
3. Machowski Marek- pracownik gospodarczy              

Autor: Anna Dąbrowska
Ostatnia aktualizacja: 05.11.2008, godz. 08:03 - Liliana Kycia