Pozyskaj dwa tysiące złotych na inicjatywę w  swojej dzielnicy Lublina

 

 

Dzięki funduszom szwajcarskim, dofinansowaniu IBMu i Miasta Lublin, lubelskie dzielnice mogą wiele skorzystać – w każdej z nich odbędą się inicjatywy obywatelskie finansowane z projektu „Akcja – Aktywizacja”.

 

Aby móc skorzystać z dotacji na inicjatywę, najpierw muszą znaleźć się liderzy i liderki z poszczególnych dzielnic, którzy przystąpią do projektu.

Rekrutacja trwa do 22 kwietnia.

 

Zakwalifikowani liderzy przejdą cykl szkoleń na temat realizacji efektywnych i przydatnych projektów dla dzielnicy oraz przygotują wspólnie z coachem szczegółowy projekt, który następnie zrealizują otrzymując na niego 2000 zł. Najaktywniejsi z liderów wyjadą na wizytę studyjną do Kowna w celu wymiany doświadczeń z litewskimi liderami. To tylko niektóre z działań jakie czekają na uczestników. Szczegółowe informacje znajdują się w załączonym zaproszeniu oraz na stronie www.fao.org.pl.

 

 

Projekt realizowany jest przez Fundację Aktywności Obywatelskiej z Lublina we współpracy z Municipal Training Centre przy Politechnice z Kowna, a współfinansowany przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej, Miasto Lublin oraz IBM Polska Sp. z o.o.

 

 

Autor: Tomasz Peciakowski
Ostatnia aktualizacja: 17.04.2013, godz. 00:47 - Tomasz Peciakowski