Katedra Historii Sztuki Nowoczesnej i Współczesnej

 

 

 

  • Kierownik Katedry (od 2014-02-15)
  • Dyrektor Instytutu (od 2002-10-01 do 2005-09-30)
  • Kierownik Sekcji (od 1999-10-20 do 2002-09-30)
  • Kierownik Katedry Historii Sztuki Nowoczesnej (od 1999-10-01 do 2014-02-14)

 

Autor: Instytut Historii Sztuki KUL
Ostatnia aktualizacja: 03.03.2015, godz. 14:24 - Ireneusz Marciszuk