Bieżące

Wydział Filozofii, Katedra Podstaw Informatyki i Studia Logica zapraszają na XVII Międzynarodową Konferencję z cyklu Trends in Logic pt. Traditional and new perspectives on deontic logic and agency modeling. Konferencja odbędzie się w dniach 12-15 września 2017 r. w Centrum Transferu Wiedzy, sala CTW-114.

 

Więcej

Wkrótce

"(Nie)znany Żywot Konstantyna i Heleny w zbiorach Muzeum Książąt Czartoryskich w Krakowie”Zarząd Komisji Badań nad Antykiem Chrześcijańskim zaprasza na posiedzenie naukowe z referatem dr. Lesława Łesyka (KUL) "(Nie)znany Żywot Konstantyna i Heleny w zbiorach Muzeum Książąt Czartoryskich w Krakowie”. Posiedzenie rozpocznie się w czwartek 18 stycznia 2018 r. o godzinie 18.00 w Gmachu Głównym KUL, sala GG-243.

Narodzony z serca KościołaInstytut Jana Pawła II KUL, w ramach cyklu Konwersatorium Myśli Karola Wojtyły – Jana Pawła II "Istota i misja uniwersytetu we współczesnym świecie", zaprasza na wykład  Rektora KUL ks. prof. dra hab. Antoniego Dębińskiego „Narodzony z serca Kościoła. O tożsamości uniwersytetu katolickiego dziś”. Spotkanie konwersatoryjne odbędzie się 24 stycznia 2018 r. o godz. 17.00 w Kolegium Jana Pawła II, sala C-220.