Program Praktyk Letnich to propozycja dla studentów III, IV i V roku wszystkich kierunków studiów, którzy dobrze znają język angielski i mają na swoim koncie wyjątkowe osiągnięcia.

PPL trwa 2,5 miesiąca (4 lipca – 16 września 2011). W trakcie Programu Praktyk Letnich w Mars Polska realizujesz samodzielny, odpowiedzialny projekt wynikający z realnych potrzeb biznesowych firmy. Nie zastępujesz osób przebywających na urlopie, nie asystujesz szefowi swojego działu - masz samodzielne stanowisko i opiekę bezpośredniego przełożonego.


Dokładne opisy projektów, które w tym roku będą powierzone w ręce Praktykantów, znajdziesz od 1 marca na www.marskariera.pl Dzięki temu od samego początku będziesz wiedzieć, jakie zadania będą czekały na Ciebie w Mars. Aplikację na PPL będziesz składać w odpowiedzi na wybrane ogłoszenie.

W czasie trwania praktyk staniesz się pełnoprawnym współpracownikiem Mars Polska. Podpiszesz umowę o pracę, otrzymasz comiesięczne wynagrodzenie (ok. 3700 zł brutto), bezpłatne zakwaterowanie w Warszawie lub Sochaczewie (zależnie od miejsca odbywania Praktyk) oraz wszystkie benefity, które przysługują naszym Współpracownikom.

Autor: Jakub Paruch
Ostatnia aktualizacja: 11.03.2011, godz. 14:03 - Jakub Paruch