1. V 2012 - udział w projekcie edukacyjnym „Od domu do chederu. Spotkanie z codziennością Żydów mieszkających w Polsce do 1939 r.”, zrealizowanym przez Katedrę Dydaktyki Literatury i Języka Polskiego Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II oraz Muzeum Wsi Lubelskiej.
  2. IX 2014 - udział w XI Lubelskim Festiwalu Nauki - projekt Poznaj tradycję oraz literaturę żydowską realizowany wspólnie  z dr Moniką Szabłowską-Zarembą.

  3. IX 2015 - udział w XII Lubelskim Festiwalu Nauki - projekt Literacka wycieczka ze Sztukmistrzem z Lublina  realizowany wspólnie  z dr Moniką Szabłowską-Zarembą.

  4. VI 2016 - … udział w zespole badawczym projektu Pamięć Zagłady w polsko- i niemieckojęzycznej literaturze autorek i autorów drugiego oraz trzeciego pokolenia post-Szoa realizowanym przez Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II i Freie Universität Berlin.

  5. IX 2016 udział w XIII Lubelskim Festiwalu Nauki – projekt Nauka otwiera drzwi na świat realizowany wspólnie z dr Moniką Szabłowską-Zarembą.

Autor: Aleksandra Dziak
Ostatnia aktualizacja: 19.10.2016, godz. 22:34 - Agnieszka Karczewska