Oferta nr:329/2017

 

Korporacyjny Program Stażu

Korporacyjny Program Stażu stwarza unikatową możliwość zdobycia praktycznego doświadczenia oraz szansę zatrudnienia na specjalistycznych stanowiskach w Quad/Graphics, jednej z wiodących firm poligraficznych w Europie.

 

Program trwa prawie rok i jest skierowany do utalentowanych absolwentów uczelni wyższych. Uczestnicy stażu rotują między drukarniami Quad/Graphics, pracując zarówno w działach produkcyjnych, jak i administracyjnych. W każdym z działów spędzają przynajmniej kilka tygodni. W tym czasie mają możliwość dogłębnego poznania działu, firmy, a także pracy na wielu stanowiskach, co daje realną sposobność poznania obszaru, w którym najbardziej chcieliby się specjalizować.

 

Program szkolenia przyszłych liderów oparty jest na zasadzie „całkowity dostęp – zero barier”, która zapewnia stażystom nieograniczony dostęp do najnowocześniejszych technologii oraz pozwala nawiązać kontakt zarówno z szeregowymi pracownikami, jak i kadrą zarządzającą. Stażyści mają duży wpływ na to, czym chcieliby się zajmować i co chcieliby osiągnąć w naszej firmie. Program jest odzwierciedleniem naszej kultury organizacyjnej, w której ludzie są zachęcani do poszerzania swojej wiedzy teoretycznej, zdobywania praktycznego doświadczenia, a także budowania dobrych relacji z innymi pracownikami.

 

Jako firma promująca politykę jakości, chcemy zatrudniać najlepszych z najlepszych. Właśnie dlatego powstał Korporacyjny Program Stażu. Poszukujemy ludzi młodych i z pasją. Zakładamy, że certyfikaty i dyplomy to nie wszystko, dlatego kierunek studiów nie jest naszym głównym kryterium wyboru. Ważniejsze są dla nas umiejętności i kompetencje studenta oraz jego osobowość.

 

Sprawdzony wzorzecStaż jest wzorowany na odnoszącym sukcesy programie Quad/Graphics dla absolwentów amerykańskich uczelni. Realizowany od 25 lat, wciąż cieszy się ogromną popularnością. Jego absolwenci zajmują najwyższe stanowiska menedżerskie, m.in. w działach sprzedaży, obsługi klienta, planowania. Są również kierownikami regionalnymi i korporacyjnymi oraz członkami zarządu. Warto dodać, że stanowisko Chief Executive Officer w Quad/Graphics (w Polsce odpowiadające Dyrektorowi Generalnemu) obejmuje obecnie absolwent Corporate Training Program.

 

Zasady Korporacyjnego Programu Stażu w skrócie:

  • czas trwania: ok. 12 miesięcy;
  • przeznaczony dla absolwentów uczelni wyższych technicznych i ekonomicznych, którzy właśnie ukończyli studnia oraz dla studentów, którym do ukończenia studiów wyższych pozostało nie więcej niż 6 miesięcy;
  • wymagana bardzo dobra znajomość języka angielskiego, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole.

 

W razie pytań o bieżącą i przyszłe edycje Korporacyjnego Programu Stażu zachęcamy do kontaktu pod adresem: praca@quadgraphics.pl

Autor: Olga Żarska-Stępień
Ostatnia aktualizacja: 05.07.2017, godz. 08:01 - Olga Żarska-Stępień