Skład Rady Instytutu Biotechnologii KUL

 

Prof. dr hab. Ryszard Szyszka - Dziekan Wydziału

dr hab. Ewa Skórzyńska-Polit, prof. KUL - Dyrektor Instytutu

 dr hab. Hieronim Golczyk

dr hab. Danuta Kruszewska

dr hab. Konrad Kubiński

dr hab. Anna Rymuszka

dr hab. Anna Sierosławska

prof. dr hab. Piotr Staszczuk

prof. dr hab. Zofia Stępniewska

dr hab. Halina Zaporowska

 Przedstawiciele nauczycieli akademickich nieposiadających tytułu naukowego profesora lub stopnia naukowego doktora habilitowanego:

dr Artur Banach

dr Maciej Masłyk

Przedstawiciele studentów (w roku akad. 2017/2018):

lic. Kinga Podstawka

Paulina Onopiuk

 

Terminy posiedzień Rady Instytutu:

  • 17 października 2017 r.
  • 14 listopada 2017 r.
  • 12 grudnia 2017 r.
  • 9 stycznia 2018 r.
  • 6 lutego 2018 r.
  • 6 marca 2018 r.
  • 10 kwietnia 2018 r.
  • 15 maja 2018 r.
  • 12 czerwca 2018 r.

 

 

 

Autor: Iwona Kuta-Wysmulska
Ostatnia aktualizacja: 08.11.2017, godz. 09:13 - Iwona Wysk