574x330.jpg

Aparat fotograficzny i dobry pomysł – tylko tyle jest potrzebne, aby tegoroczne święto studentów zakończyć z laptopem lub inną atrakcyjną nagrodą! Trwa V edycja konkursu na Juwenaliowe Zdjęcie Roku, którego organizatorem jest portal dlaStudenta.pl

Jak co roku, pod adresem http://juwenalia.dlastudenta.pl możecie stworzyć wyjątkową juwenaliową galerię zdjęć! Pokażcie, jak dobrze się bawiliście! Opublikujemy wszystkie nadesłane fotki związane z tematyką Juwenaliów!

Konkurs na Juwenaliowe Zdjęcie Roku to również okazja, by zdobyć wiele atrakcyjnych nagród. W tym nagrodą główną jest markowy laptop. Otrzyma je autor zdjęcia, na które zostanie wysłana największa liczba SMS-ów. Dla szczęśliwców, którzy znaleźli się na pozostałych stopniach podium, przygotowaliśmy netbooka oraz semestralny kurs języka obcego Szkole Języków Obcych PROFI-LINGUA. Nagrodzeni zostaną także autorzy zdjęć, które zajmą dalsze pozycje, do 10-tej włącznie.

Pamiętajcie, że na jedno zdjęcie możecie wysłać nieograniczoną liczbę SMS-ów! Dla najaktywniejszego SMS-owicza mamy również nagrodę – iPoda!

Żeby zagłosować na swoje ulubione zdjęcie wystarczy wysłać SMS na numer 7148 o treści  JZR.XX, gdzie XX oznacza numer zdjęcia (koszt SMS-a to 1,23 zł z VAT). Konkurs trwa do 13 czerwca 2011 roku!

Więcej informacji oraz regulamin konkursu na: http://juwenalia.dlastudenta.pl/juwenaliowe_zdjecie_roku/


Autor: Paweł Kasprzak
Ostatnia aktualizacja: 30.05.2011, godz. 20:46 - Paweł Kasprzak