Powiatowy Urząd Pracy w Lublinie uprzejmie informuje, iż mamy otwartą rekrutację do udziału w projekcie pt. „Restart II – program rozwijający przedsiębiorczość w powiecie lubelskim”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

 

Zapraszamy w szczególności kobiety po 30 roku życia, które prowadziły już działalność gospodarczą założoną z własnych środków i zamknęły ją z różnych przyczyn minimum 12 miesięcy temu oraz są zainteresowane ponownym otworzeniem własnej działalności tzw. „restarterki”.      

                                                                              

Warunkiem udziału w projekcie jest rejestracja w PUP w Lublinie albo filii w Bychawie lub Bełżycach jako osoba bezrobotna.   

                                                                                               

Oferujemy środki finansowe w postaci bezzwrotnych dotacji na rozpoczęcie działalności gospodarczej do wysokości 22.000zł. Ponadto zapewniamy indywidualne doradztwo z zakresu prowadzenia działalności gospodarczej w wymiarze 6 godzin, a także, dla osób, które założą działalność - wsparcie pomostowe będące indywidualnym specjalistycznym doradztwem z zakresu bieżących problemów pojawiających się w okresie prowadzenia biznesu w wymiarze 4 godzin.      

 

 

 

    

Autor: Olga Żarska-Stępień
Ostatnia aktualizacja: 30.11.2017, godz. 20:58 - Olga Żarska-Stępień