SEKCJE SPORTOWE KUL w roku akademickim 2015/2016
 

Siła - Kondycja (sekcja AZS)

czas: środa 21.00-22.00

miejsce: sala fitness

prowadzący: Bartosz Gruca  

 

Fitness (sekcja AZS)

czas: poniedziałek 18.00 -19.00

miejsce: sala fitness

prowadzący: Monika Chemielewska

 

ZUMBA (sekcja AZS)

czas: poniedziałek  19.00-20.00

miejsce: sala fitness

prowadzący: Monika Chmielewska

 

Siłownia (AZS)

czas: poniedziałek - piątek 10.00-15.00 + piątek 20.00-22.00

miejsce: siłownia

prowadzący: Rafał Murat

 

Badminton kobiet i mężczyzn

czas: poniedziałek 19.00-20.30, środa 19.00-20.30

miejsce: sektor B

prowadzący: mgr Łukasz Kamiński

 

Koszykówka kobiet

czas: poniedziałek 19.00-20.30 

miejsce: sektor C

prowadzący: mgr Arkadiusz Czarnecki

 

Koszykówka mężczyzn

czas: wtorek 19.00-20.30, środa 19.00-20.30

miejsce: sektor A

prowadzący: mgr Wojciech Paszek

 

Siatkówka kobiet

czas: wtorek 19.00-20.30, czwartek 19.00-20.30

miejsce: sektor B (wtorek), sektor A (czwartek)

prowadzący: mgr Małgorzata Januszewicz

 

Siatkówka mężczyzn

czas: poniedziałek 19.00-20.30, czwartek 19.00-20.30

miejsce: sektor A

prowadzący: mgr Piotr Olejarnik

 

Lekkoatletyka kobiet i mężczyzn

czas: wtorek` 19.00-20.30, czwartek 17.30-19.10

miejsce: sektor B (środa), siłownia + teren (czwartek)

prowadzący: Barbara Pudło

 

Piłka nożna mężczyzn

czas: poniedziałek 20.30-22.00, środa 20.30-22.00

miejsce: sektory A, B, C (poniedziałek), sektory B, C (środa)

prowadzący:  mgr Łukasz Harbuz

 

Piłka ręczna kobiet i mężczyzn

czas: wtorek 20.30-22.00, czwartek 20.30-22.00

miejsce: sektory A, B (wtorek), sektory A, B, C (czwartek)

prowadzący: mgr Krzysztof Krawczyk

 

Tenis stołowy kobiet i mężczyzn

czas: wtorek 20.30-22.00, czwartek 20.30-22.00

miejsce: sala fitness

prowadzący: mgr Adam Piwiński

 

Pływanie kobiet i mężczyzn

czas: poniedziałek 16.00-17.30

miejsce: siłownia

prowadzący: mgr Iwona Szyłejko

 

Ergometr wioślarski kobiet i mężczyzn

czas: wtorek 19.00-20.30 czwartek 20.30-22.00         

miejsce: siłownia

prowadzący: dr Joanna Kubińska

 

Aerobik sportowy kobiet i mężczyzn

czas: czwartek  19.00-20.30

miejsce: sala fitness

prowadzący: dr Joanna Kubińska

 

Wspinaczka sportowa - info wkrótce  

 

 

Autor: Maciej Moczydłowski
Ostatnia aktualizacja: 21.11.2015, godz. 15:37 - Damian Pendel