Konsultacje Pracowników Instytutu Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej

w semestrze zimowym roku akademickiego 2017/2018

Nazwisko i imię Dzień Godzina sala

Dr O. Białek - Szwed

o.bialek.szwed@wp.pl

środa

10.00-10.50

DMMII 

204

Prof. J. Dąbała

dabalaj@o2.pl

wtorek

10.11.40

DMMII

243

Mgr K. Drop

drop.katarzyna@gmail.com

piątek

14.00-15.00

DMMII

204

Dr A. Duda

aduda@kul.lublin.pl
   

DMMII

237

Mgr S. Dunin- Wilczyński

standun@gmail.com
 

Poniedziałek

 

środa

 

15.00-15.50

15.00-15.50

DMMII 

243

DMMII

239

Mgr R. Furmańczuk

rfurmanczuk@wp.pl
 środa 11.30-12.30

DMMII 

26

Dr M. Gędek

marekgedek@gmail.com
   

DMMII 

243

Dr M. J. Gondek

gondek@kul.pl

wtorek

08.20-09.10

DMMII

242

 

Dr hab. Małgorzata Gruchoła

malgorzataczochra@o2.pl
 

wtorek

 

13.30-14.30

 

DMMII

224

Prof. K. Klauza

kklauza@kul.pl

wtorek

08.00-10.00

DMMII

212

Dr hab. P. Nowak

pawelnowak@kul.lublin.pl

środa

13.00-14.00

DMMII

204

Ks. dr M. Pytko

mpytko@o2.pl

środa

09.50-10.50

DMMII 

205

Dr M. Sławek - Czochra

malgorzataczochra@o2.pl

wtorek

13.30-14.30

DMMII

224

Dr J. Sosnowska

joannus@autograf.pl

piątek

08.20-09.10

DMMII

236

Mgr M. Superczyński

tzmotor@interia.pl

wtorek

09.10-10.50

DMMII

17

 

Dr J. Szegda

joares@kul.pl
 

urlop

   

DMMII

238

 

Dr hab.J. Szulich - Kałuża

juszka@kul.lublin.pl
 

wtorek

 

 

 

 

środa

 

12.30-13.30 kierownik katedry

 

13.30-14.30

Dyrektor

14.00-15.00

Dyrektor

DMMII

224

 

 

DMMII 

217

 

DMMII

217

 

Dr hab. R. Szwed

szwed@kul.lublin.pl
 wtorek  12.00-13.00  

DMMII 

244

Dr hab. G. Tylec

ello78@wp.pl

poniedziałek

15.5--16.30

DMMII  224

Dr hab. Dariusz Wadowski

darwad@kul.pl

środa

09.30-11.00

DMMII  235

Dr W. Wciseł

wojciech.wcisel@gmail.com

wtorek

12.30-13.30

DMMII  204

Dr A. Wójciszyn - Wasil

wasil@kul.pl 

czwartek

09.15-10.00

GG

34

Dr M. Żurakowska

malgorzata.zurakowska@radio.lublin.pl
   

GG 

34

 

 

 

Pliki do pobrania                                                                                               

 

powtarzanie semestru powtarzanie semestru

przedłużenie sesji przedłużenie sesji

 

Tematy i obrona pra

dopuszczenie_do_egz.doc

ocena_pracy.doc

str_tytulowa.doc

Autor: Małgorzata Sławek-Czochra
Ostatnia aktualizacja: 04.12.2017, godz. 11:56 - Ewa Baran