Seminarzyści w Katedrze w roku akademickim 2016/2017

 

 

 

Justyna Ogar justyna_ogar

 

Studentka psychologii, certyfikowany trener coachingu; poza studiami magisterskimi kształcę się także w kierunku terapeuta zajęciowy. Do tej pory pracowałam z różnymi grupami osób : z dziećmi, młodzieżą lecz i ze studentami - osadzonymi lubelskiego Aresztu Śledczego. Poza obszarem patologii społecznych interesuję się również zagadnieniami dotyczącymi psychologii penitencjarnej oraz psychoterapi

 

 

 

Aleksandra Radoń 

 

aleksandra_radon

Studentka IV roku Psychologii KUL, uczestniczka Specjalistycznego

Szkolenia z zakresu Terapii Uzależnień, coach VCC,

wolontariuszka i terapeuta w Areszcie Śledczym w Lublinie,
terapeuta w 

Specjalistycznej Poradni Profilaktyki i Terapii Uzależnień w Lublinie,
członek zarządu Koła Naukowego Studentów Psychologii KUL. 

 

 

 

 

 

 

 

Sylwia Kaczmarzyńska

 

sylwia_kaczmarzynska

Studentka psychologii Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II, aktualnie współpracuje z Katedrą Psychoprofilaktyki Społecznej w Instytucie Psychologii na Wydziale Nauk Społecznych KUL. Przedmiotem zainteresowań naukowych jest profilaktyka uzależnień. Posiada certyfikat trenera Fundacji Vocational Competence Certificate z zakresu coachingu. Brała udział w zespołowym projekcie "Studenci bez granic" we współpracy z Sekcją Psychologii Sądowej KUL, Katedrą Psychoprofilaktyki Społecznej KUL oraz Aresztem Śledczym w Lublinie.  

 

 

 

 

 

 

 

 

Patrycja Wośkopatrycja_wosko

 

Studentka IV roku Psychologii Biznesu i Przedsiębiorczości.  Seminarzystka
Psychoprofilaktyki patologii społecznej w biznesie i w środowisku pracy, na którym to realizuje wspólnie z innymi uczestnikami projekt badawczy we współpracy z Ukrainą.  W ramach swojego modułu- organizacji i zarzadzania przygotowuje się do  wejścia w świat biznesu. Swoją przyszłość wiąże z pracą w HR, jako trener oraz psychoterapeuta.  Dodatkowo udziela się aktywnie w Kole Naukowym Psychologii Zarządzania, Antyramie, Social Personality Psychology Lab oraz poza uczelnią w Aktywnym Studencie.

 

 

 

 

 

Alessandra Kędraalessandra_kedra

Studentka IV roku Psychologii Biznesu i Przedsiębiorczości na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim im. Jana Pawła II. Seminarzystka Psychoprofilaktyki patologii społecznej w biznesie i w środowisku pracy, gdzie realizowany jest projekt badawczy na temat dystrybucji zasobów podczas działań militarnych na Ukrainie. Dodatkowo moją specjalizacją na studiach jest Marketing i reklama, z czym wiąże swoją przyszłość.

 

 

 

Marcin GutMarcinGut

 

Jestem studentem IV roku Psychologii Wspierania Jakości Życia, specjalności -  Zdrowie,
psychoprofilaktyka i psychoterapia na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II.

Obecnię pełnię funkcję praktykanta w Pracowni Psychometrycznej KUL oraz przewodniczącego w naukowej sekcji psychoseksuologii.

Swoją pasję do nauki staram się nieustannie rozwijać poprzez aktywne uczestnictwo w konferencjach, projektach i programach badawczych, które stanowią przedmiot moich zainteresowań naukowych.

Aktywnie uczestniczyłem w następujących programach badawczych: ,,Efekt pewności wstecznej w przewidywaniu wyników wyborów", ,,Struktura psychoimmunologiczna i dążenia osób w okresie około-emerytalnym", ,,Eksperymentalne wzbudzanie stanu uważności – testowanie procedury", ,,Wpływ uważności na efekty prymowania afektywnego – badania eksperymentalne", ,,Rodzina pochodzenia a poziom lęku w dorosłości",

,,Studenci bez granic".

 

Jestem również członkiem Laboratorium Psychologii Społeczno-Poznawczej (SCLab – Social Cognition Laboratory), które działa przy Katedrze Psychologii Osobowości KUL.

 

 

 

Sylwia BoksaSylwia_Boksa

 

Studentka IV roku Psychologii spec. Biznesu i Przedsiębiorczości. Szczególnie zainteresowana tematyką Psychologii pracy oraz organizacji i zarządzania. Przygotowuje pracę magisterską pt. „Dystrybucja zasobów a wystąpienie Zespołu Stresu Pourazowego u osób które utraciły pracę w związku z sytuacją militarną na Ukrainie.”

 

 

 

 

 

Aneta Mamczura

 

aneta_mamczura

Jestem studentką IV roku psychologii biznesu i przedsiębiorczości na module reklama i marketing. Od trzech lat działam jako wolontariuszka w Pracowni Psychometrycznej KUL. Moje zainteresowania związane z wyborem kierunku studiów związane są z doradztwem zawodowym, psychologią reklamy, marketingiem a także tanatopsychologią. Ponadto jestem pasjonatką książek Robina Cooka oraz nauki języków obcych i gotowania.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mateusz Prucnaleef13c83-9354-4598-bb28-dfa50a61a813

 

Jestem magistrem kierunku Zarządzanie, ale jak się później okazało psychologia to moja prawdziwa pasja. Moje zainteresowania krążą wokół psychologii jakości życia, poczucia szczęścia i pewności siebie. W najbliższym czasie dążę do uzyskania certyfikatu z Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej.  Zawodowo prowadzę firmę szkoleniową oraz Fundację na rzecz rozwoju - Inspirator.  Ponadto od 5 lat mam okazję być współpracować z Polską Komisją Akredytacyjną w roli eksperta ds. studenckich.

 

 

 

 

 

Magdalena Zaniewskazaniewska

 

Studentka  IV roku psychologii biznesu i przedsiębiorczości na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II.

Wraz z seminarzystami psychoprofilaktyki patologii społecznej w biznesie i w środowisku pracy realizuje badania dotyczące problemów w dotkniętej konfliktami zbrojnymi Ukrainie.

W przyszłości ma zamiar realizować swoje zainteresowania w środowisku psychologii biznesu oraz psychoterapii.  Dotychczas zdobyła doświadczenie w HR, pracując w dziale rekrutacji i selekcji pracowników.

 

Autor: Weronika Augustynowicz
Ostatnia aktualizacja: 16.10.2016, godz. 19:38 - Marta Szaro