Na piątym miejscu zakończyli zmagania reprezentanci KUL w Akademickich Mistrzostwach Województwa Lubelskiego w trójboju siłowym.

Rywalizacja w drugiej rundzie trójboju siłowego odbywała się w kilku kategoriach.

W zmaganiach do 65 kilogramów na podium stanęli Kamil Woliński i Stanisław Wróbel z Uniwersytetu Przyrodniczego oraz Łukasz Borkusewicz z PWSZ Biała Podlaska. Na czwartym, pechowym miejscu sklasyfikowany został nasz zawodnik - Przemysław Dmuch. Mariusz Bździuch był szósty.

Również w kategorii do 75 kilogramów bardzo dobrze spisywali się zawodnicy z UP. Co prawda pierwszy był Karol Klauziński z UMCS-u, jednak na drugim i trzecim miejscu uplasowali się Konrad Gałka i Łukasz Fornal. Siódme miejsce zajął Grzegorz Józak.

W rywalizacji do 85 kilogramów tuż za podium stanął Karol Witamborski. Na "pudle" znaleźli się Michał Daniluk, Tomasz Patyra (obaj z UP) oraz Łukasz Kurjaniuk z PSW Biała Podlaska.

Walkę w kategorii do 95 kilogramów wygrał Dawid Pelc z UP. Tomasz Koźczyński z PWSZ Chełm był drugi zaś Łukasz Sidorowicz z UP trzeci. Na miejscach 5, 6, 7 rywalizację ukończyli kolejno Paweł Niewęgłowski, Patryk Jóźwik oraz Maciej Janowicz.

Arkadiusz Kozak z UP okazał się najlepszy w kategorii 95+. Na podium zameldowali się jeszcze Dawid Wierzbicki z PWSZ Chełm oraz Kamil Besztak z UMCS-u. Michał Romanowski był 10.