Komisja Uczelniana

1. Andrzej Januszewski – przewodniczący

2. Arkadiusz Jabłoński- wiceprzewodniczący

3. Paweł Janowski - wiceprzewodniczący

4. Irena Gębura - sekretarz

5. Dorota Mazurek - skarbnik

6. Tatiana Kołodyńska

7. Stanisław Kubiszyn

8. Janusz Kuchno

9. Anna Langner

10. Ewa Łupina

11. Irena Matenko

12. Paweł Marzec

13. Alina Rynio

14. Marcin Zawadzki

15. Emil Zięba

 

Komisja Rewizyjna

1. Anna Borkowska

2. Anna Domańska

3. Janina Gawrysiak

4. Elżbieta Żurawska

 

 

Rada Regionalnej Sekcji Nauki

Regionu Środkowowschodniego NSZZ "Solidarność"

 

1.  Kaczor Józef (UMCS) - przewodniczący

 

2.  Dmoszyńska-Graniczka Magdalena (UM)

3.  Duda Jacek (PL)

4. Jabłoński Arkadiusz (KUL)

5.  Jabłoński Jerzy (UMCS)

6.  Jasiński Krzysztof (UP)

7.  Maniak Barbara (UP)

8.  Nowak Grzegorz (UMCS)

9. Petkowicz Beata (UM)

10. Pietrzak Andrzej, ks. (KUL)

11. Szafrański Lech (UP)

12. Szymczyk Jan, ks. (KUL)

13. Ścibisz Marek (UP)

Komisja Rewizyjna RSN

1. Gulski Bogusław UMCS)

2. Padewski Aleksander (UMCS)

3. Rynio Alina (KUL)

 

 

 

Rada Krajowej Sekcji Nauki NSZZ "Solidarność"

 

Bogusław Dołęga - przewodniczący

 

Dudek Jerzy - zastępca przewodniczącego,

Pillich Wojciech - zastępca przewodniczącego,

Sapor Maria - zastępca przewodniczącego,

Sawicki Marek - sekretarz,

Boryczko Bożena - skarbnik,

 

Andrzejewska Krystyna,

Andrzej Bartczak,

Duńska-Kosmowska Barbara,

Gutowski Marek,

Janik Wojciech,

Jarząbek Halina,

Kaczor Józef (UMCS, Lublin),

Kaczyńska Małgorzata,

Kisilowski Marek,

Koszałka Leszek,

Kotyński Andrzej,

Kulik Tadeusz,

Linde Bogumił,

Lisik Tadeusz,

Misterkiewicz Bogusław,

Petkowicz Beata (UM, Lublin),

Pietruch Rafał,

Piwowońska Justyna,

Przegalińska – Gorączkowska Małgorzata,

Sensuła Barbara,

Siciński Kazimierz,

Skudrzyk Piotr,

Srebrny Julian,

Stępka Leszek,

Szymków Janusz,

Ścibisz Marek (UP, Lublin),

Zawitowski Zbigniew,

Zięba Beata,

Żurawska Ewa.

 Komisja Rewizyjna KSN

Duda Jacek - przewodniczący (Lublin)

Bancewicz Józef,

Jakubowska Barbara,

Kossuth Andrzej,

Ozga Agnieszka.

 

 

Sekretariat Nauki i Oświaty NSZZ "Solidarność"

 

Proksa Ryszard - przewodniczący

Dołęga Bogusław (KSN, Rzeszów) - zastępca przewodniczącego

Kończyk Monika - zastępca przewodniczącego

Adamek Agata - sekretarz

 

Hacia Zdzisława,

Jędrzejczyk Krzysztof,

Kornel Jolanta,

Leszczyńska Elżbieta (KSN),

Ordon Lesław,

Pierzgalska Bożena,

Sobieszczański Janusz (KSN),

Stec Wiesława,

Utrata Danuta,

przewodniczący KS PAN,

przewodniczący KS KFSiT.

 

Komisja rewizyjna

Domian Henryk,

Jędrychowska Iwona (KSN),

Kaczkowski Jerzy,

 

Autor: Iwona Szewczak
Ostatnia aktualizacja: 15.04.2016, godz. 10:18 - Dorota Marzec