Rok akademicki 2017/2018

 

Przewodniczący

  • prof. dr hab. Ryszard Szyszka – Dziekan Wydziału

Członkowie:

  • dr hab. Ewa Skórzyńska-Polit, prof. KUL - Dyrektor Instytutu Biotechnologii
  • dr Agnieszka Wolińska
  • dr Monika Jach
  • dr Ludomir Kwietniewski
  • dr Radosław Mencfel
  • mgr Iwona Wysk - Sekretarz Komisji

Przedstawiciele studentów:

  • Kinga Podstawka (II rok biotechnologii II stopnia)

 

Planowane terminy posiedzeń Wydziałowek Komisji ds. Jakości Kształcenia:

 

  • 10 października 2017 r.
  • 07 listopada 2017 r.
  • 09 stycznia 2018 r.
  • 06 lutego 2018 r.
  • 06 marca 2018 r.
  • 15 maja 2018 r.
  • 12 czerwca 2018 r.
Autor: Daniel Klich
Ostatnia aktualizacja: 20.10.2017, godz. 15:20 - Iwona Wysk