Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie dyskusyjne z cyklu Czy punkt widzenia zależy od pokolenia? Tym razem temat wiodączy brzmi Zdrowie - religia - pieniądze. Tak jak w pierwszym spotkaniu, gościem specjalnym i liderem będzie o. prof. Ireneusz Ledwoń - prodziekan Wydziału Teologii. Całość moderować będzie dr Michał Wyrostkiewicz - wicedyrektor Uniwersytetu Otwartego KUL.

Spotkanie odbędzie się 28 listopada 2013 r. o godz. 17.00 w sali 208 gmachu głównego KUL (Al. Racławickie 14). Udział w spotkaniu jest całkowicie bezpłatny.

Zapraszamy i młodszych i starszych. Dzięki obecności wielu ludzi, w różnym wieku oraz z różnym doświadczeniem życiowym będzie mógł zaistnieć prawdziwy warsztat dyskusyjny, podczas którego da się dostrzec rózne punkty widzenia.
Jak nietrudno zauważyć, temat jest złożony, a (może) nawet kontrowersyjny... Tym bardziej zapraszamy: można będzie wiele usłyszeć i wiele powiedzieć.

Spotkanie jest częścią projektu Jesteś między nami – Razem bez barier współrealizowanego przez Fundację Rozwoju KUL, Uniwersytet Otwarty KUL i Dział Promocji i Kontaktów Społecznych KUL, a współfinansowany przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej.