Przyjdź 13 listopada br. o godzinie 12.00 do auli 114 w Centrum Transferu Wiedzy na spotkanie z funkcjonariuszami CBA i dowiedz się więcej o działalności Biura na rzecz bezpieczeństwa Państwa Polskiego, procedurze rekrutacyjnej oraz możliwych ścieżkach kariery.

 

Termin spotkania: 13.11.2018 (wtorek) | godzina 12.00-14.00

 

Miejsce spotkania: Centrum Transferu Wiedzy aula 114

 

Uczestnicy: spotkanie otwarte, adresowane do wszystkich zainteresowanych pracą/służbą w CBA, a w szczególności do absolwentów oraz studentów ostatnich lat pierwszego i drugiego stopnia studiów Wydziałów: Prawa, Prawa Kanonicznego i Administracji, Informatyki, Matematyki i Architektury Krajobrazu, a także Wydziału Nauk Społecznych.

 

 ZAPISY NA SPOTKANIE

wyślij zgłoszenie na adres praca@kul.pl 

WARUNKIEM UDZIAŁU W SPOTKANIU JEST ZGŁOSZENIE E-MAIL I PODANIE NASTĘPUJĄCYCH INFORMACJI:

 

1. W tytule wiadomości wpisz:

Spotkanie z CBA - 13.11.2018r.

W treści wiadomości wpisz:

1. Imię i nazwisko

2. Rok i kierunek studiów również w przypadku absolwentów/absolwentek

3. Swój adres e-mail

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !

 

Centralne Biuro Antykorupcyjne jest służbą specjalną powołaną do zwalczania korupcji w życiu publicznym i gospodarczym, w szczególności w instytucjach państwowych i samorządowych, a także do zwalczania działalności godzącej w interesy ekonomiczne państwa.

 

Obecnie poszukuje studentów ostatnich lat oraz absolwentów do służby lub pracy w zakresie m.in.: analiz, obsługi prawnej, pracy operacyjno-rozpoznawczej, czynności dochodzeniowo-śledczych, czynności kontrolnych, ochrony informacji niejawnych i danych osobowych, logistyki, finansów, współpracy międzynarodowej, informatyki śledczej, elektroniki, łączności radiowej, bezpieczeństwa sieci teleinformatycznych, administrowania sieciami teleinformatycznymi, administrowania systemami informatycznymi, programowania, kierowania projektami teleinformatycznymi, pomocy technicznej (help-desk).

 

Możliwe miejsca służby/pracy: Białystok, Bydgoszcz, Gdańsk, Lublin, Łódź, Katowice, Kraków, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Warszawa, Wrocław.

 

Swoim funkcjonariuszom/pracownikom CBA oferuje:

  • możliwość rzeczywistego wykorzystania nabytej wiedzy i umiejętności;
  • uczestnictwo w tworzeniu nowoczesnej służby specjalnej;
  • kontynuowanie rozwoju zawodowego i naukowego;
  • stabilne i korzystne warunki finansowe adekwatne do kompetencji i zaangażowania.

 


 

Kontakt w sprawach rekrutacji

22 437 15 06, rekrutacja@cba.gov.pl

 

Autor: Marta Szymańska-Jarosz
Ostatnia aktualizacja: 09.10.2018, godz. 15:20 - Marta Szymańska-Jarosz