Dziękujemy wszystkim za przybycie na ostatnie spotkanie koła, frekwencja naprawdę była wysoka:)
Kolejne spotkanie koła odbędzie się, tak jak ustalaliśmy:

14 kwietnia(czwartek) o godzinie 18.00 (zaczynamy o 18.30) - sala w trakcie ustalenia

Będziemy wypełniać deklaracje członkowskie koła. Do 15kwietnia musimy zamknąć listę, któą trzeba przekazać do Działu Toku Studiów (będziemy sprawdzać numery albumów i rok studiów).

Na spotkaniu trzeba opłacić składkę roczną na rzecz koła w wysokości 20zł.
Pieniądze będzie zbierał skarbnik: Adam Filipczuk.

Ponadto chcemy zaprezentować krótko informacje o kole, żeby każdy z Nas wiedział cokolwiek o naszej organizacji. Jesli macie jakieś pomysły, które chcielibyście zrealizować na spotkaniu koła, zgłoście się do Nas:)

Tablica koła została już wykonana (serdeczne podziękowania za pomoc dla dziewczyn Agaty Goraj i Magdy Rosowicz za pomaganie mi w wykonaniu gablotki) jak ktoś ma czas to może podejść pod salę C-312 (Collegium Jana Pawła II). Zachęcam do tego:)

Dziękujemy Paulinie Daniluk za przedstawienie prezentacji o odbytych praktykach w Międzynarodowym Centrum Mowy i Słuchu w Kajetanach pod Warszawą. Po prezentacji odbyła się bardzo ciekawa dyskusja nt rehabilitacji osób po zaszczepieniu implantu ślimakowego, dziękuję za właczenie się w dyskusję:)

Przypominam że jest realizowany projekt "Najlepsze praktyki" w stategicznej transformacji KUL, każdy członek, koła który został przydzielony do uczestnictwa w tym projekcie, ma obowiązek chodzić na spotkania. (W aktualnościach będę informował Was na bierząco o terminach tych spotkań, ewentualnie też kontaktował mailowo z uczestnikami projektu, proszę sprawdzić kto znalazł się w tym projekcie. Informacje zostaną podane na oddzielnym newsie).

Pozdrawiam
Paweł Kasprzak
Przewodniczący Koła

 

Autor: Paweł Kasprzak
Ostatnia aktualizacja: 31.03.2011, godz. 01:09 - Paweł Kasprzak