Administracja I stopnia

I rok

Paweł Bieniek

pbieniek93@gmail.com

II rok

 Katarzyna Kuś

kuska131333@gmail.com 

III rok

 Robert Smoleń

 

 

 

Administracja II stopnia

I rok

Klaudia Mielniczuk

klaudiamielniczuk@interia.pl
II rok
Michał Sołtys
soltys.michal@wp.pl 

Europeistyka I stopnia

I rok

 -

 

 

II rok

Sylwia Strachowska

sylvia313@vp.pl

Europeistyka w języku angielskim I stopnia

I rok

 

 -

 

II rok

 

Maria Kozak

mary.kozak.bru@gmail.com 

III rok

 

Julia Dąbek 

 

julia.dabek94@gmail.com 

Europeistyka II stopnia

I rok

Daria Mikos

daria3425@o2.pl

 

II rok

Paulina Tarasiuk 

paulinkaa2609@wp.p

Europeistyka w języku angielskim II stopnia

I rok

-

-

II rok

 Elżbieta Kozak

ella.kozakk@gmail.com 

Prawo w Biznesie

I rok

Daria Mikos 

daria3425@o2.pl 
II rok 

Marzena Dańko 

marzena.danko@onet.pl

Prawo

I Rok

Samuel Pielak 

samuelpielak@gmail.com

II Rok

Aleksandra Belniak 

obelniak21@gmail.com 

III Rok

Mateusz Dunaj

mat.dunaj@wp.pl 

IV Rok

Bartłomiej Mrozek

bartek.mrozek1@wp.pl 

V Rok

Dawid Czajkowski

czajkowskidawid@gmail.com 

 

Prawo Kanoniczne

I Rok

Dagmara Rembowska

dagmara1912@onet.pl

II Rok

Anna Kasprzycka 

anna.kasprzycka94@gmail.com

III Rok

Ewa Stępień

ewastepien@onet.pl 

IV Rok

Emilia Brzęk

emiliabr@poczta.fm 

V Rok

Daria Cicha 

daria_cicha@onet.pl

 

 

Autor: Michał Wiśniewski
Ostatnia aktualizacja: 29.03.2017, godz. 23:40 - Karolina Wyszyńska