Oferta nr:140/2018

stokrotka

Stokrotka Sp. z o. o. – jesteśmy siecią handlową obecną na Polskim rynku od ponad 20 lat. Mamy sieć ponad 400 sklepów, na które składają się supermarkety i markety własne oraz sklepy franczyzowe, co daje naszym pracownikom możliwości rozwoju. Jesteśmy obecni zarówno w największych polskich miastach, jak i w małych miejscowościach, aby być bliżej naszych Klientów.

 

 

Obecnie do Centrali Firmy w Lublinie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Operator Biura Obsługi Sklepów 

Zadania:

  • Przyjmowanie zgłoszeń telefonicznych oraz e-mailowych ze sklepów,
  • Weryfikacja poprawności danych, opisywanie przyjętych zleceń, przekazywanie do odpowiednich osób
  • Dbanie o terminowość obsługi,
  • Współpracę z innymi działami,

Oczekujemy:

  • Bardzo dobrej organizacji pracy;
  • Dokładności i skrupulatności;
  • Komunikatywności;
  • Znajomości pakietu MS Office

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełny etat
  • Atrakcyjny pakiet socjalny (bony zakupowe na święta, dofinansowanie do karty sportowej, ubezpieczenie na życie)

 

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie CV na adres rekrutacja@stokrotka.pl z dopiskiem: Nr. Ref.: BOS/18

 

Informujemy, iż odpowiadamy jedynie na wybrane aplikacje.

 

Uprzejmie informujemy, że administratorem danych osobowych jest "Stokrotka" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Lublinie (ul. Projektowa 1, 20-209 Lublin). Dane osobowe są przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym postanowieniami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz. U. z 2014r., poz. 1502) oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i następuje na podstawie Pani/Pana dobrowolnej zgody. Jednocześnie informujemy, że bez poniższego oświadczenia Pan/Pana aplikacja nie będzie rozpatrywana.

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez "Stokrotka" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Lublinie (adres: ul. Projektowa 1, 20-209 Lublin) w celu wykorzystania ich dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji prowadzonych przez Stokrotka spółka z o.o., zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2014r., poz. 1182)".

 


Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II jest wpisany do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 413.
Autor: Olga Żarska-Stępień
Ostatnia aktualizacja: 02.03.2018, godz. 12:24 - Olga Żarska-Stępień