Biuro Karier KUL! Wspieramy w zawodowym rozwoju!

Studia to czas nauki, integracji, gromadzenia nowych doświadczeń, ale to również wstęp do zawodowego życia! Dlatego już dziś każdemu polecam refleksję nad własną karierą. Po co? Chcesz lub nie to praca zajmie Ci większą część życia. Być może powiesz, że to odległy temat, ale czas szybko leci, a wymagania pracodawców wciąż są wysokie.

 

Jak pogodzić studia ze zdobywaniem kompetencji cenionych przez pracodawców? Wsparciem w planowaniu Twojej przyszłej kariery służy Biuro Karier KUL. Wykorzystaj możliwe formy wsparcia rozwoju osobistego oferowane BEZPŁATNIE przez zespół specjalistów Biura Karier KUL.

Sprawdź w czym możemy Ci pomóc! Pod każdym hasłem znajdziesz rozwiniecie oferty.

 

Twój potencjał – Nasze wsparcie

BIURO KARIER KUL

 

 

Wszystkie usługi i inicjatywy realizowane przez Biuro Karier są bezpłatne.

 

W sprawie pytań oraz konsultacji z doradcą zawodowym prosimy o kontakt:

e-mailowy: kariera@kul.pl, praca@kul.pl

telefoniczny: 81-445-43-71, 81-445-41-31, 81-445-41-32

 

Siedziba biura znajduje się w Głównym Gmachu KUL

pokój 131 (pamiętaj! wejście do budynku od strony Kościoła Akademickiego)

 

Polubimy się? :)

 


Biuro Karier KUL powstało w marcu 2000 roku. Od 2004 roku realizujemy zadania Agencji Zatrudnienia (wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia– nr 413).

 

 

Zdobyliśmy zaufanie renomowanych pracodawców, w tym także korporacji międzynarodowych. Współpracujemy z licznymi firmami i instytucjami z całej Polski. Nasze działania na rzecz rozwoju zawodowego młodych ludzi zostały docenione przez kapitułę IV, V, VI edycji prestiżowego Ogólnopolskiego Programu Certyfikacji Szkół Wyższych „Uczelnia Liderów”.

 

 

 

 

Główne obszary działalności biura to: pośrednictwo pracy, doradztwo personalne, poradnictwo zawodowe i psychologiczne, treningi rozwijające kompetencje zawodowe oraz społeczne, a także promocja studentów i absolwentów KUL w środowisku pracodawców. Nasze usługi są bezpłatne.

 

 

Autor: Marta Szymańska-Jarosz
Ostatnia aktualizacja: 25.11.2018, godz. 17:38 - Marta Szymańska-Jarosz