spnjo_mini

 

H._Blazinska.JPG

 

 

 

 

 

  Kierownik: Dr Helena Błazińska

  Dyżur: poniedziałek godz. 12 30 - 13 30

  pokój: 229 GG

  kontakt: hblazinska[at]gmail.com

 
 
 
 
 
 
B_Panasiuk.JPG
 
 
 
 
 
 
 
  Zastępca Kierownika: mgr Beata Panasiuk
  Konsultacje: poniedziałek godz. 14 10 - 15 00
  sala: 233 GG
  kontakt: panabet[at]poczta.onet.pl
 
 
 
Sekretariat:
mgr Tomasz Flis, samodzielny referent
Sławomir Radziemski, samodzielny referent

Przyjęcia interesantów:

poniedziałek 9.00 - 14.00

wtorek 9.00 - 14.00

środa NIECZYNNE

czwartek 9.00 - 14.00

piątek 9.00 - 14.00

KONTAKT:

tel. (81) 445 42 29 / fax. (81) 445 42 27

adres e-mail: spnjo[at]kul.pl


Język angielski:

Starsi wykładowcy:
mgr Marta Cechowicz - martacechowicz[at]kul.pl
mgr Hanna Grygielska-Michalak - haniae[at]poczta.fm
mgr Agnieszka Gryta - agryta[at]kul.pl
mgr Marlena Iglik - bespin[at]kul.pl
mgr Agnieszka Kłos-Dacka - amdacka[at]yahoo.pl
mgr Jacek A. Kowalik - jakow[at]kul.pl
mgr Magdalena Matys  - mmeg[at]o2.pl
mgr Adam Michoński - adami[at]kul.pl (urlop)
mgr Danuta Nowak - danuta.nowak[at]kul.pl
mgr Beata Panasiuk - panabet[at]poczta.onet.pl
mgr Katarzyna Plebanek-Karolak - yeatsk[at]wp.pl
mgr Bożena Piwowar (WZNoS w Stalowej Woli)
mgr Anna Rejniewicz - annarej[at]wp.pl
mgr Ewa Stępniak - ewast[at]kul.pl
mgr Maria Szeleźniak-Waszczuk - mswaszczuk[at]gmail.com
mgr Dorota Szymczyk - d_szym[at]kul.pl
mgr Agnieszka Turska - aturska[at]o2.pl
mgr Krzysztof Urbański - urbik[at]kul.pl
dr Izabela Wiśniewska-Kędziora - izabelawisniew[at]kul.pl
Wykładowcy:
mgr Katarzyna Albiniak - katarzynaalb[at]gmail.com
mgr Małgorzata Koziej-Butryn - kogosia1[at]wp.pl (urlop)
mgr Agata Woźniak - agate[at]op.pl
Lektorzy:
mgr Radosław Furmaga - radoslaw.furmaga[at]gmail.com
mgr Michał Narecki - michal.narecki[at]gmail.com

Wykładowcy:

mgr Jingmei Guo - borecoleblue[at]gmail.com (urlop)
Starsi wykładowcy:

Starsi wykładowcy:

 

mgr Ewa Borkowska - ewkabork[at]kul.pl
mgr Bożena Cygan (WZNoS w Stalowej Woli)
mgr Iwona Fijołek - iwonafijolek2[at]gmail.com
dr Katarzyna Jakubów - jozefa[at]kul.pl
mgr Elżbieta Wereńska - elawerenska[at]wp.pl

Starsi wykładowcy:

 

         mgr Barbara Okulska - bokulska1[at]kul.pl

 

Język włoski:

Starsi wykładowcy:

 

         dr Elżbieta Kolbus - kolbusel[at]wp.pl

 

Języka łaciński i grecki:

Starsi wykładowcy:

dr Helena Błazińska - hblazinska[at]gmail.com
mgr Edyta Michałek - emichalek[at]kul.pl
mgr Alicja Narecka - narecka[at]kul.pl
dr Agnieszka Strycharczuk - agnieszka.strycharczuk[at]kul.pl
ks. dr Zbigniew Wójtowicz - z.wojtowicz[at]diecezja.lublin.pl
Wykładowcy:
mgr Karolina Sieńko-Flis - karolina.sienko[at]gmail.com
 
zdj_grup

Wykładowcy:

dr Elżbieta Kolbus
Autor: PNJO Studium
Ostatnia aktualizacja: 05.11.2017, godz. 23:08 - Tomasz Flis