Oprócz programów regularnych, piątkowych zajęć organizujemy wykłady i warsztaty w terminie dogodnym dla naszych Słuchaczy. Jeśli chcieliby Państwo, aby takie zajęcia zostały zorganizowane specjalnie dla Was – w dogodnym terminie, wymiarze czasowym i formie – to formuła „Stwórz własne zajęcia!” jest właśnie dla Was.

Konstruując program wymarzonych zajęć uniwersyteckich, można wybierać nie tylko z najnowszych propozycji znajdujący się na liście Wiosna 2014, ale także można dołączyć sprawdzone już jako znakomite zajęcia z zestawu The Best of.

Możemy się także umówić na wykład/warsztat spoza obu list - zajęcia o tematyce zasugerowanej przez Słuchaczy. Obecnie szczególnie polecamy zajęcia związane z kanonizacją Jana Pawła II. W takim przypadku prosimy o kontakt telefoniczny (81 445 4290), mejlowy (uo@kul.pl) lub osobisty w naszym sekretariacie (gmach główny KUL, p. 109A).

Ze względu na dużą popularność takiego sposobu organizacji zajęć, grupy chcące skorzystać z formuły "Stwórz własne zajęcia!" prosimy o zgłoszenia (mejlowe lub telefoniczne) co najmniej trzy tygodnie przed preferowanym przez Państwa terminem. O wszelkie szczegóły dotyczące organizacji tego typu zajęć prosimy pytać w sekretariacie - jesteśmy do Państwa dyspozycji!