WYBORY DO PARLAMENTU STUDENTÓW KUL WYNIKI
W dniu 1 czerwca zakończyły się wybory do Parlamentów Studentów KUL i tegoż dnia zostały one oficjalnie ogłoszonę. Nowym Parlamentarzystom gratuluje. Lista osób które uczestniczyły w tych wyborach jako kandydaci znajduje się poniżej:
Na kierunku Prawo (5 mandatów):
Kacper Lewandowski – 67 głosów
Łukasz Rachoń – 28 głosów
Katarzyna Surmacz – 27 głosów
Mateusz Sarnat – 22 głosów
Marcin Jędrejek – 20 głosów
Tomasz tokarski – 18 głosów
Mateusz Dziewięcki – 16 głosów
Wojciech Jagieła – 15 głosów
Karol Franczak – 9 głosów
Na kierunku Europeistyka (1 mandat):
Karolina Bobusia – 46 głosów
Michał Mścichowsli – 36 głosów
Agnieszka Grzekorczyk – 2 głosy
Na kierunku Pedagogika (2 mandaty):
Marcin Rychwiński – 58 głosów
Aleksandra Saran – 34 głosy
Mariola Sereda – 28 głosów
Wojciech Zabawski – 26 głosów
Na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna oraz Politologia (2 mandaty):
Magdalena Szmit – 67 głosów
Tomasz Kupczyk – 46 głosów
Joanna Martyna – 42 głosy
Na kierunku Teologia (1 mandat):
Róża Jasionowska – 36 głosów
Cezary Sienkiewicz – 15 głosów
Kacper Klusek – 10 głosów
Na kierunku Historia (2 mandaty):
Sylwester Śmiech – 43 głosy
Łukasz Pasim – 27 głosów
Adrian Podkalicki – 27 głosów
Agnieszka Siwek – 12 głosów
na Wydziale Zamiejscowym Prawa i Nauk
o Gospodarce:
1. Bartosz Strzelecki – 127 głosów (30%)
2. Michał Selera – 111 głosów (27%)
3. Radosław Piestrak – 42 głosy (10%)
4. Tomasz Panasiewicz – 47 głosów (11%)
5. Róża Tarkowska – 46 głosów (11%)
6. Mateusz Wojciechowski – 21 głosów (5%)
LISTA OSÓB KTÓRE DOSTAŁY SIĘ DO PARLAMENTU Z WOLNEGO MANDATU:
Wydział Filozofii
Filozofia teoretyczna – 1 mandat
Aneta Krawczyk – I rok (II st.)
Kulturoznawstwo – 1 mandat
Łukasz Matuszewski – IV rok
Wydział Prawa, Prawa Kanonicznego i Administracji
Administracja - 4 mandaty:
Michał Dalka – I rok (II st.)
Katarzyna Cieliszak – I rok (IIst.)
Rafał Czajka – I rok (II st.)
Wydział Nauk Humanistycznych:
Filologia Angielska – 1 mandat:
Przemysław Gmyz – I rok
Filologia Klasyczna – 2 mandaty:
Bartłomiej Proc – III rok
Wydział Nauk Społecznych:
Psychologia – 3 mandaty:
Mateusz Prucnal - I rok
Zarządzanie – 1 mandat
Katarzyna Hereta – II rok
Socjologia – 2 mandaty:
Marcin Ksel - I rok (II st.)
Ekonomia – 2 mandaty:
Magdalena Rudzińska – II rok
Iwona Inglot – IV rok
Wydział Matematyczno Przyrodniczy:
Biotechnologia – 1 mandat
Marcin Równicki – II rok
Informatyka - 1 mandat
Krzysztof Sochan – I rok
na Wydziale Zamiejscowym Nauk o Społeczeństwie 3 mandaty:
Natalia Pawluk – II rok Inżynieria środowiska
Natalia Krawczuk – III rok pedagogika
Dorota Rymkiewicz – II rok socjologia
na Wydziale Zamiejscowym Nauk Prawnych i Ekonomicznych w Tomaszowie Lubelskim 2 mandat:
Jakub Kalbarczyk – prawo II rok
Mateusz Liszka – prawo II rok
Osoby które dostały się do Parlamentu Studentów proszone są o podanie swojego maila, mogą to zrobisz wysyłając do mnie maile lub pozostawienie tych informacji w CN - 232 w kopercie Przewodniczącego Komisji Wyborczej.
Osoby które nie dostały się do Parlamentu również proszę o wysłanie maila lub podanie maila aby otrzymały protokłół z wyborów w wersji elektronicznej.
W razie pytań prosimy o kontakt: +48 504 716 421 lub mail: Michalenko27@wp.pl
Ostatnia aktualizacja: 03.06.2011, godz. 13:08 - Michał Dalka