Train Yourself - Wytrenuj Sukces

W czwartek 20 października 2016 roku, odbędzie się wydarzenie Train Yourself. Jest to cykl szkoleń dla studentów, stworzonych z inicjatywy organizacji AIESEC. Wydarzenie odbędzie się w Inkubatorze Przedsiębiorczości Software Camp przy ul. Zana 11a w  Lublinie.

 

Train Yourself łączy świat biznesu ze światem akademickim. Adresowany jest do ambitnych osób, chcących inwestować w przyszłość i poszerzać wachlarz swoich kompetencji. Poprzez uczestnictwo w szkoleniach prowadzonych przez przedstawicieli lubelskich firm oraz coach’ów personalnych, studenci będą mieli możliwość udoskonalenia kompetencji miękkich, bezpośredniego kontaktu z pracodawcami oraz zapoznania się z regułami rządzącymi światem biznesu.

 

Train Yourself organizowane jest przez studentów, którzy doskonale rozumieją potrzeby swoich rówieśników. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Każdy z uczestników potrzebuje jedynie zapisać się na szkolenia, za pośrednictwem formularza dostępnego pod linkiem: http://lb.aiesec.pl/ty-zapisy. Liczba miejsc jest ograniczona. Szczegółowe informacje można znaleźć na wydarzeniu: http://lb.aiesec.pl/train-yourself.

 

Wydarzenie to realizowane jest przez stowarzyszenie AIESEC – międzynarodową organizację prowadzoną przez młodych ludzi, która od ponad 66 lat realizuje program praktyk i wolontariatów, docierając do 122 krajów i terytoriów. W Polsce organizacja działa w 16 największych ośrodkach akademickich, gdzie poprzez realizowane w zespołach projekty umożliwia studentom dynamiczny rozwój osobisty i zawodowy oraz zdobycie praktycznego doświadczenia już na studiach.

 

Autor: Olga Żarska-Stępień
Ostatnia aktualizacja: 13.10.2016, godz. 10:56 - Olga Żarska-Stępień