Ogólnopolska kampania "Studencie poznaj swoje prawa"

21 marca 2018 roku w całej Polsce Parlament Studentów Rzeczpospolitej Polskiej we współpracy z Samorządami Studenckimi organizuje kampanię "Studencie poznaj swoje prawa", dzięki której studenci z polskich uczelni będą mogli wyrazić swoje zdanie na temat łamania ich praw. 

 

Uczelniany Samorząd Studentów KUL zaprasza serdecznie już w najbliższą środę w godzinach od 9 do 15 na parter holu Collegium Jana Pawła II.

 

 

 

Prawa_Studenta_KUL

2018-03-19

Terminy posiedzeń Samorządów Wydziałowych

Terminy posiedzeń Samorządów Wydziałowych

 

01.02.2018

RWSS WNH KUL - CN-107 godzina 16:00

RWSS Teologii - CN-107 godzina 18:00

RWSS WPPKiA - GG-244 godzina 19:00

 

02.02.2018

RWSS Wydział Zamiejscowy Prawa i Nauk o Społeczeństwie - godzina 13:30

 

05.02.2018

RWSS BiNoŚ - WNP-604 godzina 17:00

RWSS MIiAK - WNP-604 godzina 18:00

 

08.02.2018

RWSS Filozofii - godzina 16:00

RWSS WNS - godzina 17:00

2018-02-01

Nowe władze USS wybrane!

25.01.2018 odbyło się I posiedzenie Parlamentu Uczelnianego Samorządu Studentów w kadencji 2018-2020.

 

2018-01-30 Czytaj dalej...

Gala Sukcesu z Laurem Uniwersyteckim

W dniu 19. 01. 2018 roku, podczas II Gali Laurów Uniwersyteckich zorganizowanej przez Forum Uniwersytetów Polskich wraz z Samorządem Studenckim Uniwersytetu Opolskiego, Gala Sukcesu otrzymała nagrodę "Laur Uniwersytecki" w kategorii Uniwersytecki Projekt.

2018-01-25 Czytaj dalej...

Gala Sukcesu 2017

Dnia 16. 12. 2017 roku, w Auli im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II, odbyła się VI Gala Sukcesu, podczas której laureatom wręczono nagrody "Lubelski Akant Przedsiębiorczości".

2018-01-25 Czytaj dalej...

Sympozjum akademickie "Polska-Europa-Gospodarka"

 

 

1 grudnia odbyło się Sympozjum akademickie "Polska-Europa-Gospodarka"organizowane przez SKN Ekonomii KUL przy współpracy z Uczelnianym Samorządem Studentów. 

Gośćmi Sympozjum byli prof. Dariusz Rosati, Poseł do Parlamentu Europejskiego (Minister Spraw Zagranicznych w latach 1995-1997) oraz Włodzimierz Karpiński, Poseł na Sejm RP (Minister Skarbu Państwa w latach 2013-2015)

 

24581053_1540501165996201_1502221830_n

2017-12-03