Oprócz programów zajęć organizujemy wykłady i warsztaty w terminie dogodnym dla naszych Słuchaczy. Jeśli chcieliby Państwo, aby takie zajęcia zostały zorganizowane specjalnie dla Was – w dogodnym terminie, wymiarze czasowym i formie – to formuła Umów się na wykład! jest właśnie dla Was.

Konstruując własne, wymarzone zajęcia uniwersyteckie, można wybierać nie tylko z najnowszych propozycji znajdujący się na liście Jesień-Zima 2013/2014 [lista tutaj], a także można dołączyć sprawdzone już jako znakomite zajęcia z zestawu The Best of Academic Year 2012/2013 [lista tutaj].

Możemy się także umówić na wykład spoza obu list - zajęcia tematyce zasugerowanej przez Słuchaczy. W takim przypadku prosimy o kontakt telefoniczny (81 445 4290), mejlowy (uo@kul.pl) lub osobisty w naszym sekretariacie (gmach główny KUL, p. 109A).

Grupy chcące uczestniczyć w zajęciach w ramach formuły "Umów się na wykład!" prosimy o zgłoszenia (mejlowe lub telefoniczne) co najmniej trzy tygodnie przed preferowanym przez Państwa terminem.

Koszt bloku zajęć „na zamówienie” jest powiększony tylko o 1 zł od osoby w stosunku ceny podstawowej.