Oferta nr:372/2017

UX Designer,

praktyki w technologiach

Pracodawca: uPaid Sp. z o.o.

 

Ul. Cząstkowska 14, 01-678 Warszawa

z siedzibą w Lublinie przy ul. Karola Olszewskiego 5, 20-481 Lublin

 

 

 

Oferujemy atrakcyjną współpracę w postaci trzymiesięcznych praktyk zdalnych (do 20 h tygodniowo), z możliwością dostosowania ilości obowiązków do własnych potrzeb, na stanowisku młodszy projektant UX. W ramach praktyk zostaną zrealizowane szkolenia m. in. z projektowania UX, a także grafiki komputerowej i wielu użytecznych narzędzi ze świata technologii. Praktykanci poza aktywnym rozwijaniem własnych umiejętności z zakresu UX Designu dostaną także możliwość prowadzenia własnego porfolio i prezentowania swoich umiejętności, a także uzyskają pomoc w budowaniu swojej kariery jako designera.

 

Nie wymagamy doświadczenia, ale bardzo liczy się zainteresowanie tematem projektowania lub badań empirycznych. Mile widziani studenci oraz absolwenci kierunków: Kognitywistyka / Informatyka / Socjologia / Psychologia. Podstawowa znajomość grafiki komputerowej mile widziana.

 

Zadania:

  • Opracowanie wireframów oraz mockupów aplikacji
  • Przygotowanie user story oraz profili użytkowników
  • Przeprowadzanie badań empirycznych
  • Analiza, opracowanie i prezentacja zebranych danych
  • Przygotowanie prostych grafik komputerowych
  • Uczestnictwo w szkoleniach

 

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy przesyłać na adres katarzyna.gajda@upaid.pl

 

Forma praktyk

Praktyki odbywają się w formie zdalnej, z okresowymi spotkaniami w placówce firmy w Lublinie, podczas których praktykanci uczestniczą w szkoleniach, uzyskują wszelkie potrzebne materiały i pomoc oraz zadania do samodzielnego opracowania do czasu następnego spotkania. Spotkania odbywają się z częstotliwością do dwóch razy w tygodniu i trwają do 4 godzin. W przypadku potrzeby istnieje możliwość dodatkowego spotkania z koordynatorem praktyk, osobiście lub na skype.

Autor: Marta Szymańska-Jarosz
Ostatnia aktualizacja: 07.08.2017, godz. 14:11 - Marta Szymańska-Jarosz