p.o. Dyrektor Instytutu Matematyki i Informatyki KUL

 

dr hab. Ryszard Smarzewski, prof. KUL

 

 

 Dyrektor Instytutu Matematyki i Informatyki KUL w latach

1.09.2016-27.10.2017

 dr hab. August Zapała, prof. KUL

 

 p.o. Dyrektor Instytutu Matematyki i Informatyki KUL w latach

14.10.2015-31.08.2016

 dr hab. August Zapała, prof. KUL

 

p.o. Dyrektor Instytutu Matematyki i Informatyki KUL w latach

15.12.2014-30.06.2015

prof. dr hab. Michail Sheshko

 

Dyrektor Instytutu Matematyki i Informatyki KUL w latach

18.02.2013-30.06.2014

prof. dr hab. Adam Stachura

 

 

Autor: Ewa Pajdowska
Ostatnia aktualizacja: 28.11.2017, godz. 10:16 - Anna Położyńska