Zostały wznowione rozgrywki koszykarzy w Akademickich Mistrzostwach Województwa Lubelskiego. W spotkaniu wyjazdowym nasza drużyna okazała się lepsza od zawodników z Uniwersytetu Przyrodniczego.

Spotkanie rozpoczęło się bardzo dobrze dla Naszych koszykarzy. W pierwszej kwarcie wywalczyli oni trzypunktową przewagę. Druga część meczu była bardzo wyrównana i zakończyła się minimalnym zwycięstwem drużyny KUL-u.

Po zmianie stron boiska podopieczni trenera Paszka bardzo skutecznie spisywali się na parkiecie, zwyciężając 17:10. Tylko w czwartej kwarcie zespołem lepszym byli gospodarze. Nie zdołali oni jednak odrobić całości strat i ostatecznie pełna pula punktów powędrowała do Naszych.

Patryk Szwedo oraz Mateusz Paździor byli zdecydowanie najmocniejszymi punktami układanki Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. Zdobyli oni kolejno 14 i 13 punktów.

UP - KUL 55:60 (11:14, 15:16, 10:17, 19:13)

KUL: Wójcik, Wąsik, Paździor, Dębicki, Kupis, Szewczyk, Karpiński, Szwedo, Prażmo, Sorwoński