Grupa I

21.11.2014 w godz. 16.00-20.30  sala 101  (Kampus Majdanek)
22.11.2014 w godz.  9.00-17.00 sala DMMIII-207  (Kampus Majdanek)

Prowadzący Weronika Augustynowicz

 

 

Grupa II

28 listopada 2014 16.00-20.30 sala DMII - 8 (Kampus Majdanek)

29 listopada 2014  9.00-17.00 sala DMII - 8 (Kampus Majdanek)

Prowadzący Weronika Augustynowicz

 

 

Grupa III

5 grudnia 2014 w godz. 17.00-20.30 sala DMII - 101 (Kampus Majdanek)

6 grudnia 2014 w godz.  8.00-17.00 sala DMII - 101 (Kampus Majdanek)

Prowadzący Weronika Augustynowicz

 

 

 

Grupa IV

12 grudnia 2014 w godz. 16.00-20.30 sala DMII - 101 (Kampus Majdanek) 

13 grudnia 2014 w godz.  9.00-17.00 sala DMII - 101 (Kampus Majdanek)

Prowadzący Weronika Augustynowicz

 

Grupa V

19 grudnia 2014 w godz. 16.00-20.30 sala DMII - 101 (Kampus Majdanek) 

20 grudnia 2014 w godz. 09.00-17.00 sala DMII - 101 (Kampus Majdanek) 

Prowadzący Weronika Augustynowicz

 

 

--------------------------------------------------------------------------------------

Terminy weekendowe (piątek 16:00-20:30 w tym 30 min. przerwy; sobota 9:00-17:00 w tym 1 godz. przerwy):

Grupa  VI 

28 listopada 2014 16:00-20:30 sala DMMIII 221 (Kampus Majdanek)

29 listopada 2014  9:00-17:00 sala DMMIII 221 (Kampus Majdanek)

Grupa  VII 

5 grudnia 2014 16:00-20:30 sala DMII - 103 (Kampus Majdanek)

6 grudnia 2014 9:00-17:00 sala DMII - 103 (Kampus Majdanek)

Prowadzący Agnieszka Palacz-Chrisidis

 

 

--------------------------------------------------------------------------------------

 

Terminy w paśmie porannym (po 5 godzin dziennie 7:30-11:15)

Grupa  VIII

24 listopada 2014 sala DMMIII-205 (Kampus Majdanek) w godz. 7:30-11:15 

27 listopada 2014 sala DMMIII 221 (Kampus Majdanek) w godz. 7:30-11:15

28 listopada 2014 sala DMMIII 210 (Kampus Majdanek) w godz. 7:30-11:15

Prowadzący Agnieszka Palacz-Chrisidis

 

Grupa IX

09 grudnia 2014 sala DMMIII-210  (Kampus Majdanek) w godz. 7:30-11:15 

11 grudnia 2014  sala DMMII - 104 (Kampus Majdanek)w godz. 7:30-11:15
12 grudnia 2014  sala DMMIII - 205(Kampus Majdanek)w godz. 7:30-11:40 

Prowadzący Agnieszka Palacz-Chrisidis

 

Grupa X

15 grudnia 2014 sala DMMIII - 205(Kampus Majdanek)w godz. 7:30-11:40 

18 grudnia 2014 sala DMMII - 104 (Kampus Majdanek) w godz. 7:30-11:15 

19 grudnia 2014 sala DMMIII - 205(Kampus Majdanek)w godz. 7:30-11:40 

Prowadzący Agnieszka Palacz-Chrisidis

 

 

 

Autor: Justyna Cichulska
Ostatnia aktualizacja: 22.12.2014, godz. 08:24 - Justyna Tarkowska