W niedzielę nasza drużyna walczyła w Akademickich Mistrzostwach Województwa Lubelskiego w trójboju siłowym. Znakomicie w kategorii do 65 kilogramów spisał się Przemysław Dmuch, który pozostawił rywali z tyłu i stanął na najwyższym stopniu podium.

Niedzielne zawody w trójboju siłowym toczyły się w hali Uniwersytetu Przyrodniczego. Rywalizacja rozpoczęła się dla naszej drużyny znakomicie. W kategorii do 65 kilogramów Przemysław Dmuch nie pozostawił rywalom złudzeń, kto jest najsilniejszy i stanął na najwyższym stopniu podium. W kategorii do 75 kilogramów walczył Grzegorz Józak, plasując się tuż za podium. W kolejnej kategorii wagowej wystartowało dwóch naszych zawodników. Paweł Niewęgłowski był czwarty zaś Damian Pendel zajął piąte miejsce. Dwójka naszych przedstawicieli stawiła się do walki w kategorii do 95 kilogramów. Karol Witanborski i Maciej Janowicz zostali sklasyfikowani kolejno na szóstym i siódmym miejscu. W najwyższej kategorii wagowej Michał Romanowski był dziewiąty zaś Jarosław Duda dziesiąty.