www.spacery.lublin.eu

 

Przywitaj jesień na oryginalnym spacerze!


Studentów oraz uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych zapraszamy do udziału w oryginalnych wycieczkach. Spacery „Lublin z Duszą” to spotkania z pasjonatami naszego miasta, a także okazja, aby lepiej poznać najciekawsze miejsca i instytucje.


Wycieczki zostały opracowane w autorski sposób z udziałem specjalnie zaangażowanych do projektu przewodników tzw. „opowiadaczy”, którzy w barwny sposób potrafią słowem portretować Lublin. To dzięki nim można poznać czym jest Dusza miasta. Uczestnictwo w wycieczkowej grupie ma jeszcze jeden walor: pozwala na nawiązanie znajomości z innymi młodymi ludźmi (studentami bądź uczniami szkół ponadgimnazjalnych). Organizatorzy polecają spacery wszystkim tym, którzy chcieliby lepiej poznać miasto i bardziej je polubić.

 

Mimo, że "Lublin z Duszą" korzysta z historycznego i kreatywnego bogactwa miasta, nie jest projektem ani turystycznym ani kulturalnym. To projekt motywujący i inspirujący młodych, a wykorzystywanie oraz rozwijanie potencjału młodości ma dla Miasta bardzo duże znaczenie – mówi Barbara Kostecka z Urzędu Miasta Lublin.


Z terminami wycieczek można zapoznać się na stronie spacery.lublin.eu.
Wymagane są wcześniejsze zapisy - drogą mailową bądź telefonicznie.


Informacje i zapisy:
Urząd Miasta Lublin
Wydział Strategii i Obsługi Inwestorów
plac Litewski 1, pokój 303, III piętro
tel. 81 466 2515; email: spacery@lublin.eu
Więcej informacji: spacery.lublin.eu


Organizatorami spacerów są: Urząd Miasta Lublin, Ośrodek „Brama Grodzka Teatr NN”,
Duszpasterstwo Akademickie KUL. Współpracujemy z lubelskimi uczelniami, szkołami, instytucjami kultury, a także innym podmiotami, którym bliska jest idea „Lublina z Duszą”.

Terminy spacerow - VII edycja

 

Autor: Olga Żarska-Stępień
Ostatnia aktualizacja: 11.10.2016, godz. 10:27 - Olga Żarska-Stępień