"Wieczorki filmowe" - reaktywacja

Dnia 17 marca 2011 roku o godzinie 18.45 w sali 243
odbędzie się spotkanie z dr hab. Dorotą Kudelską prof. KUL z którą wspólnie obejrzymy i omówimy film "Kontrakt rysownika"

reżyser: Peter Greenaway.

scenariusz: Peter Greenaway

premiera: wrzesień 1982 (świat)

produkcja: Wielka Brytania

Akcja filmu toczy się w XVII wieku. Młody i ambitny artysta Nevill - otrzymuje propozycję wykonania rysunków rodzinnej posiadłości państwa Herbert. Neville podejmuje się zadania stawiając kilka warunków: pani Herbert zobowiązuje się do spotykania się z rysownikiem i zaspokajania jego erotycznych potrzeb. Szkice artysty wydają się być świadkiem zbrodni popełnionej na właścicielu posiadłości.

plakat cytklu spotkań

24h ze sztuką

Nasze Koło Naukowe zajmuje się współorganizacją pierwszej edycji imprezy o nazwie "24h ze sztuką" w dniach 2 - 3 kwietnia 2011. Ideą jest integracja atywnych środowisk studenckich, związanych z głównym tematem imprezy. Program prawie w całości ma być przygotowany przez studentów - równolegle mają odbywać się 2godz. warsztaty i godzinne wykłady. Zapraszamy do włączenia się w inicjatywę i zgłaszania własnych "punktów programu".

Autor: Anna Wójtowicz
Ostatnia aktualizacja: 10.03.2011, godz. 21:42 - Zofia Radwańska