Koszykarze wreszcie okazali się lepsi od przeciwników. We wtorkowym meczu drużyna KUL wykorzystała atut własnej hali i zwyciężyła w konfrontacji z Uniwersytetem Przyrodniczym.

Wtorkowy pojedynek rozpoczął się bardzo kiepsko dla naszej drużyny. W pierwszej kwarcie nasz team uległ 9:22. Ekipa KUL bardzo szybko się jednak przebudziła. Od drugiej kwarty to ona dominowała na boisku. Koszykarze pokazali walkę do samego końca i udowodnili, że potrafią podnieść się nawet w najtrudniejszej sytuacji. Ostatecznie zwyciężyli 67:53 i awansowali na trzecie miejsce w tabeli I ligi Akademickich Mistrzostw Województwa Lubelskiego.

Zobacz zdjęcia z tego meczu. Kliknij TUTAJ!

Paweł Serwoński jest zawodnikiem, który po tym spotkaniu zasługuje na szczególne uznanie. Wywalczył dla naszej drużyny 26 punktów i był najjaśniejsza postacią na boisku.

KUL - UP 67:53 (9:22, 12:11, 18:10, 17:10)

Skład naszej drużyny: Serwoński, Paździer, Prażmo, Hunkiewicz, Szewczyk, Dębicki, Szwedo, Kupis