Wyniki wyborów do
Parlamentu Uczelnianego Samorządu Studentów KUL

 

Wydział Prawa, Prawa Kanonicznego i Administracji:

Komitet Wyborczy:
Prawi, Mocni, Sprawiedliwi

Lp.

Imię i nazwisko

Kierunek

Liczba uzyskanych głosów

1.

Miłosława Malinowska

Prawo

85

2.

Dawid Czajkowski

Prawo

65

3.

Tomasz Zarębski

Prawo

54

4.

Bartłomiej Mrozek

Prawo

69

5.

Karolina Piasecka

Prawo

63

6.

Szymon Milewski

Prawo

85

7.

Adam Michalczewski

Prawo

53

8.

Mateusz Gabryel

Prawo

67

9.

Paweł Dyszewski

Prawo

64

Kandydaci niezrzeszeni:

1.

Jakub Szymański

Prawo

74

 

Do Parlamentu Uczelnianego Samorządu Studentów KUL mandat otrzymują następujący kandydaci:

  • Miłosława Malinowska
  • Dawid Czajkowski
  • Tomasz Zarębski
  • Bartłomiej Mrozek
  • Karolina Piasecka
  • Szymon Milewski
  • Mateusz Gabryel
  • Paweł Dyszewski
  • Jakub Szymański

 

Wydział Nauk Społecznych:

Komitet Wyborczy:
ACADEMOS

1.

Aleksandra Berbeć

Pedagogika

130

2.

Andrzej Błach

Zarządzanie

122

3.

Katarzyna Bukowska

Psychologia

154

4.

Agata Grosicka

Zarządzanie

111

5.

Wiktoria Kostecka

Dziennikarstwo i kom. sp.

117

6.

Paweł Kur

Bezpieczeństwo narodowe

111

7.

Magdalena Pawłowska

Psychologia

138

8.

Zbigniew Piwowarski

Ekonomia

109

9.

Arkadiusz Tabor

Zarządzanie

117

10.

Tomasz Tokarski

Bezpieczeństwo narodowe

125

11.

Karolina Wach

Pedagogika

126

12.

Agata Węglińska

Pedagogika

131

Komitet Wyborczy:
DZIEWCZYNY W KOSZARACH

1.

Jagoda Mazurek

Bezpieczeństwo narodowe

50

2.

Monika Bis

Bezpieczeństwo narodowe

45

3.

Paulina Nowicka

Bezpieczeństwo narodowe

39

4.

Kinga Zaborska

Dziennikarstwo i kom. sp.

44

5.

Klaudia Steckiewicz

Bezpieczeństwo narodowe

38

6.

Dominika Pezda

Bezpieczeństwo narodowe

38

7.

Patrycja Kowalska

Bezpieczeństwo narodowe

37

8.

Marcin Wierzchoń

Bezpieczeństwo narodowe

41

9.

Arkadiusz Adamczyk

Stosunki międzynarodowe

48

10.

Bartłomiej Łotys

Bezpieczeństwo narodowe

34

11.

Michał Iwanowski

Bezpieczeństwo narodowe

45

12.

Michał Kruk

Bezpieczeństwo narodowe

51

 Kandydaci niezrzeszeni:

1.

Marcin Karol Bubicz

Ekonomia

16

 

Do Parlamentu Uczelnianego Samorządu Studentów KUL mandat otrzymują następujący kandydaci:

  • Aleksandra Berbeć
  • Andrzej Błach
  • Katarzyna Bukowska
  • Agata Grosicka
  • Wiktoria Kostecka
  • Paweł Kur
  • Magdalena Pawłowska
  • Zbigniew Piwowarski
  • Arkadiusz Tabor
  • Tomasz Tokarski
  • Karolina Wach
  • Agata Węglińska

 

Wydział Nauk Humanistycznych:

Komitet Wyborczy: 
FILOROMA       

1.

Miguel Naueje

Filologia romańska

16

2.

Aleksandra Dyderska

Filologia romańska

11

3.

Jakub Piotr Duralak

Filologia romańska

12

4.

Monika Ewa Romaniuk

Filologia romańska

9

5.

Magdalena Tymoszuk

Filologia romańska

8

6.

Aleksandra Ziętkowska

Filologia romańska

11

7.

Przemysław Jóźwiak

Filologia romańska

13

8.

Paulina Aniela Rozmus

Filologia romańska

7

9.

Ewa Ściegińska

Filologia romańska

2

10.

Karolina Rembiszewska

Filologia romańska

14

11.

Edyta Putowska

Filologia romańska

11

 

Komitet Wyborczy:
PRO PUBLICO BONO

1.

Antoni Domań

Filologia polska

42

2.

Beata Ćwirzeń

Filologia romańska

23

3.

Kamil Niedziałkowki

Filologia germańska

27

4.

Justyna Niewęgłowska

Edytorstwo

42

5.

Wojciech Ćwirko

Filologia niderlandzka

29

6.

Marlena Przygoda

Filologia angielska

54

7.

Anna Pietrala

Teksty kultury i animacja sieci

35

8.

Aleksandra Tomaszewska

Turystyka kulturowa

30

 

Do Parlamentu Uczelnianego Samorządu Studentów KUL mandat otrzymują następujący kandydaci:

  • Antoni Domań
  • Beata Ćwirzeń
  • Kamil Niedziałkowki
  • Justyna Niewęgłowska
  • Wojciech Ćwirko
  • Marlena Przygoda
  • Anna Pietrala
  • Aleksandra Tomaszewska

 

 

Przewodniczący Komisji Wyborczej

/-/

Paweł Fil

 

Autor: Paweł Fil
Ostatnia aktualizacja: 17.12.2015, godz. 21:50 - Paweł Fil