Szanowni Państwo,
zapraszam serdecznie wszystkich pracowników naszej Uczelni, a także studentów i doktorantów oraz organizacje studenckie i koła naukowe do aktywnego udziału w Jubileuszowym X Lubelskim Festiwalu Nauki, który w tym roku odbędzie się w dniach od 14 do 20.09.2013 r. Gorąco zachęcam do zgłaszania projektów wystąpień.

Ramowy program przygotowań do Festiwalu na KUL-u znajdziecie Państwo na stronie www.kul.pl/festiwal, a graniczną datą zgłaszania projektów jest dzień 31 maja br.

Uprzejmie informuję, że rejestracja projektów odbywa się wyłącznie za pośrednictwem serwisu www Festiwalu. Aby zgłosić projekt, należy zarejestrować się na stronie LFN jako Kierownik projektu i podać kod rejestracyjny LFN2013!KUL (ten kod należy podać tylko przy rejestracji Kierownika). Uczestników IX edycji LFN zachęcam do skorzystania z opcji odzyskania hasła.

Po zaakceptowaniu wszystkich projektów, przyjęciu przez P.T. Koordynatorów wydrukowanych kart zgłoszeń i ustaleniu harmonogramów obciążenia sal, projekty z KUL zostaną wprowadzone do systemu rejestracyjnego Festiwalu.

Festiwal jest świetną okazją do zaprezentowania dorobku naukowego, pasji i zainteresowań pozanaukowych oraz promocji Uczelni i kierunków studiów. Możemy pochwalić się znacznymi sukcesami w dotychczasowej organizacji LFN.  W sześciu ostatnich edycjach połowa zarejestrowanych uczestników uczestniczyła w projektach realizowanych w naszej Uczelni, a projekty z KUL-u stanowiły ok. 1/3 wszystkich prezentacji zgłoszonych na Festiwal. Mam nadzieję, że w tym roku nie tylko równie aktywnie włączą się Państwo w to przedsięwzięcie, ale przede wszystkim zostanie utrzymany wysoki poziom proponowanych projektów.

Zapraszam do uczestnictwa w X Jubileuszowym Festiwalu Nauki!

Z wyrazami szacunku

Ewa Agnieszka Lekka-Kowalik
Prorektor KUL

Autor: Andrzej Zykubek
Ostatnia aktualizacja: 16.05.2013, godz. 19:08 - Andrzej Zykubek