Instytut Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej

  • Katedra Komunikacji Wizualnej Instytutu Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej KUL zaprasza na I Ogólnopolską Konferencję Naukową z cyklu "Przestrzenie komunikacji wizualnej – nowe odsłony" zatytułowaną "Fotografia w mediach", która odbędzie się w Lublinie w dniu 6 czerwca 2017 r. Szczegóły i ważne informacje - fotografia_w_mediach.  Potrzebna będzie też karta_zgloszenia_uczestnika.

 

Instytut Ekonomii i Zarządzania

  • W dniach 24-25 kwietnia 2017 r. na Wydziale Nauk Społecznych Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II odbędzie się konferencja Finanse publiczne a rozwój gospodarki. Konferencja poświęcona jest zmarłej w kwietniu 2016 r. Pani Profesor Zycie Gilowskiej, byłej Wicepremier i Minister Finansów oraz wieloletniej Dyrektor Instytutu Ekonomii i Zarządzania, Kierownika Katedry Finansów Publicznych w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II w Lublinie.

 

Instytut Pedagogiki

  • Katedra Pedagogiki Rodziny KUL zaprasza do udziału w konferencji na temat: Rodzina w teorii i praktyce pedagogicznej. W 20-tą rocznicę utworzenia Katedry Pedagogiki Rodziny.

Czas i miejsce: 14 marca 2017 r. w Instytucie Pedagogiki KUL.

Załączniki: Komunikat  Karta zgłoszeniowa Wymagania edytorskie Baza noclegowa

 

Instytut Psychologii

  • Katedra Psychologii Emocji i Motywacji wraz z Towarzystwem Naukowym KUL zapraszają na VII Ogólnopolską Konferencję Bliżej Emocji, która odbędzie się w dniach 18-19 maja 2017 r. w Lublinie, w KUL przy Al. Racławickich 14, w sali Collegium Norwidianum. Formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie: https://goo.gl/forms/3tibzGJD3ket8zgt2. Konferencja Bliżej emocji odbywa się od 2006 roku. Tegoroczna konferencja, podobnie jak poprzednie edycje, będzie okazją do prezentacji aktualnych wyników badań, do wymiany doświadczeń oraz pogłębionej dyskusji naukowej. W ramach konferencji planowane są sesje referatowe oraz wykład specjalny. Gościem specjalnym będzie prof. Igor V. Pantic (University of Belgrade) z wykładem pt. “Research on neurophysiological basis of mood and emotion: current trends and future prospects”.

 

Instytut Socjologii

Autor: Maria Mazurek-Olszowa
Ostatnia aktualizacja: 24.03.2017, godz. 08:02 - Maria Mazurek-Olszowa