W imieniu pracowników, doktorantów i studentów Instytutu Psychologii KUL serdecznie zapraszamy do Lublina w dniu 09 czerwca 2018 roku na Zjazd Absolwentów Psychologii KUL. Spotkanie odbędzie się w ramach Światowego Zjazdu Absolwentów KUL w dniach 08 - 09 czerwca 2018. Zjazd absolwentów wpisuje się w obchody 100-lecia Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II.

Spotkanie Absolwentów odbędzie się w sali 408 Centrum Transferu Wiedzy (CTW) w godzinach 11:30 – 14:00. Spotkanie poprowadzi niezapomniany profesor Zbigniew Zaleski. Absolwentów powita Dyrektor Instytutu Psychologii KUL, prof. Piotr Francuz oraz przedstawiciele Koła Naukowego Psychologii KUL. W kolejnej części Zjazdu przypomnimy sobie w telegraficznym skrócie historię Instytutu Psychologii KUL.

W dalszej części Spotkania, dr Wacław Bąk wygłosi wykład dla Szanownych Absolwentów.

Po wykładzie, trio studentek psychologii (Kinga Gutmańska, Lena Smolarek, Anna Kochańczyk) zaprezentuje swoje możliwości wokalne. Występ zakończymy wspólnym odśpiewaniem Hymnu Psychologów pod batutą prof. Zbigniewa Zaleskiego.

W następnej części spotkania wspólnie powspominamy ciekawe historie i przypadki Absolwentów związane z czasem studiów w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II.

Na zakończenie spotkania nie może zabraknąć wspólnej fotografii dla potomnych na schodach Gmachu Głównego.

W trakcie Spotkania, Absolwenci będą mogli zostawić na wyłożonych kartkach informacje do Banku Miejsc Praktyk, gdzie studenci psychologii mogliby odbywać praktyki zawodowe. Dlatego, zwracamy się z gorącą prośbą, do Uczestników Spotkania o przygotowanie informacji na temat miejsc, w których pracują lub pracowali, a które są otwarte na pomoc w zdobywaniu pierwszych szlifów zawodowych młodych adeptów zawodu psychologa.

Autor: Małgorzata Bąk
Ostatnia aktualizacja: 18.05.2018, godz. 08:05 - Małgorzata Bąk