W imieniu pracowników, doktorantów i studentów Instytutu Psychologii KUL serdecznie zapraszamy do Lublina w dniu 09 czerwca 2018 roku na Zjazd Absolwentów Psychologii KUL. Spotkanie odbędzie się w ramach Światowego Zjazdu Absolwentów KUL w dniach 08 - 09 czerwca 2018. Zjazd absolwentów wpisuje się w obchody 100-lecia Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II.

Spotkanie Absolwentów odbędzie się w sali 408 Centrum Transferu Wiedzy (CTW) w godzinach 11:30 – 14:00. Spotkanie poprowadzi niezapomniany profesor Zbigniew Zaleski. Absolwentów powita Dyrektor Instytutu Psychologii KUL, prof. Piotr Francuz oraz przedstawiciele Koła Naukowego Psychologii KUL. W kolejnej części Zjazdu przypomnimy sobie w telegraficznym skrócie historię Instytutu Psychologii KUL.

W dalszej części Spotkania, dr hab. Wacław Bąk wygłosi wykład dla Szanownych Absolwentów pt. "Standardy Ja i procesy samoregulacji".

 

Po wykładzie, trio studentek psychologii (Kinga Gutmańska, Lena Smolarek, Anna Kochańczyk) zaprezentuje swoje możliwości wokalne. Występ zakończymy wspólnym odśpiewaniem Hymnu Psychologów pod batutą prof. Zbigniewa Zaleskiego.

W następnej części spotkania wspólnie powspominamy ciekawe historie i przypadki Absolwentów związane z czasem studiów w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II.

Na zakończenie spotkania nie może zabraknąć wspólnej fotografii dla potomnych na schodach Gmachu Głównego.

W trakcie Spotkania, Absolwenci będą mogli zostawić na wyłożonych kartkach informacje do Banku Miejsc Praktyk, gdzie studenci psychologii mogliby odbywać praktyki zawodowe. Dlatego, zwracamy się z gorącą prośbą, do Uczestników Spotkania o przygotowanie informacji na temat miejsc, w których pracują lub pracowali, a które są otwarte na pomoc w zdobywaniu pierwszych szlifów zawodowych młodych adeptów zawodu psychologa.

Podczas spotkania będzie możliwość wpisania się w Księgę Pamiątkową Instytutu Psychologii.

Autor: Małgorzata Bąk
Ostatnia aktualizacja: 07.06.2018, godz. 12:25 - Małgorzata Bąk